LG TV Uygulamalara Nasıl Girilir?

DokuzSekiz

Kilopat
Daha fazla  
LG 47LA660S model TV kullanıyorum aşağıda resimdeki kısımdan Wifi bağlandım güncelleme vs. yaptım bir problem yok, sorum şu Youtube, Netflix gibi platformlara nereden erişebilirim?

1. resimde Wifi bağlandım.
2. resimdeki bu ekrana nasıl erişebilirim, kumandadan Home basınca 1. görüntüdeki menü açılıyor.

1.png
2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
LG 47LA660S model TV kullanıyorum aşağıda resimdeki kısımdan Wifi bağlandım güncelleme vs. yaptım bir problem yok, sorum şu Youtube, Netflix gibi platformlara nereden erişebilirim?

1. resimde Wifi bağlandım.
2. resimdeki bu ekrana nasıl erişebilirim, kumandadan Home basınca 1. görüntüdeki menü açılıyor.

Eki Görüntüle 210566 Eki Görüntüle 210567
Kullanma kılavuzundan veya LG'nin sitesinden bakabilirsiniz.

Kullanma kılavuzundan veya LG'nin sitesinden bakabilirsiniz.

Neden bu tür ucu açık cevaplar vermek yerine kullanma kılavuzunu indirip, bakıp nasıl yapılacağını söylemiyorsunuz?

Kumanda üzerinde yer alan My Apps tuşu ile uygulama listesinin açıldığı belirtiliyor:

upload_2017-1-18_22-52-28.png

Neden bu tür ucu açık cevaplar vermek yerine kullanma kılavuzunu indirip, bakıp nasıl yapılacağını söylemiyorsunuz?

Kumanda üzerinde yer alan My Apps tuşu ile uygulama listesinin açıldığı belirtiliyor:

Eki Görüntüle 210586
Recep bey kullanma kılavuzunu bulamadım internetten bakmama rağmen.

Eki Görüntüle 210586

Bir de bazen WiFi üzerinden son sürüm gelmeyebiliyor. Buradan 2016 sürüme güncellediğinizden emin olun: LG Destek arama sonuçları | LG Turkey

Yorumunuz için teşekkür ederim, benim kumandamda My Apps butonu bulunmuyor maalesef.
Kullandığım kumandanın fotoğrafını ekledim, güncellemeyi tekrar kontrol edeceğim.

Dosya Ekleri

• kumanda.jpg
    kumanda.jpg
    308,9 KB · Görüntüleme: 197
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı