Çözüldü LG TV'ye Disney + nasıl yüklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ShadowNinja722

Hectopat
Daha fazla  
Benim televiyonum LG marka bir televizyon. Sanıyorsam webOS 1 ya da 2'ydi. Zaten biliyorsunuz ki ayın 14'ünde Disney+ geliyor fakat benim televizyonumda Disney+ yok. Bu Disney+ Türkiye'ye gelince televizyona da gelir mi? Başka bir şey varsa ne yapmam gerekiyor?

Çözüm
Benim televiyonum LG marka bir televizyon. Sanıyorsam webOS 1 ya da 2'ydi. Zaten biliyorsunuz ki ayın 14'ünde Disney+ geliyor fakat benim televizyonumda Disney+ yok. Bu Disney+ Türkiye'ye gelince televizyona da gelir mi? Başka bir şey varsa ne yapmam gerekiyor?

"Uygulama mağazası" kısmına eklenecektir.

"Uygulama mağazası" kısmına eklenecektir.

Çözüm
Şimdi Next firmasını aradım. Disney uygulama nasıl yüklerim diye. Onu Disney webOS için uygulama cıkardıgında webOS markete düşer dediler. Şimdi bekleyecek miyiz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220617-142319~2.png
    Screenshot_20220617-142319~2.png
    52,7 KB · Görüntüleme: 2.230
Son düzenleme:

Geri
Yukarı