LG UltraGear 24GN60R-B vs ASUS VP249QGR

memoshwastaken

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. CS, Valorant vb. oyunlar oynuyorum. Monitör lazım fakat monitörler hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Şu iki üründen hangisini almalıyım?

Ben ASUS almayı tercih ederim çünkü daha ucuz ve satıcısı falan da kaliteli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ASUS daha geçen hafta 3100₺ idi ne ara böyle oldu, yine de alacaksanız buradan alın.

Satıcı ve dükkandan bağımsız olarak söylüyorum. ASUS monitörleri araştırmalarım ve deneyimlerim ile kimseye önermiyorum. Çoğu modeli kronik sıkıntılı olarak geliyor. Markayı kötülemiyorum ama monitör konusunda benden - yedi. LG ekran monitör üzerinde iyi bir marka. Ben olsam LG alırdım.

Merhaba. CS, Valorant vb. oyunlar oynuyorum. Monitör lazım fakat monitörler hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Şu iki üründen hangisini almalıyım?

LG olan daha iyidir. Bütçe çıkıyorsa LG'yi tercih etmeniz daha iyi olur.

Bu ASUS daha geçen hafta 3100₺ idi ne ara böyle oldu, yine de alacaksanız buradan alın.

Arttıkça fiyatı artıyor bunun da. Satıyor diye fiyatı arttırıyorlar. Daha dün 3199'du.

Geçen LG'yi 3400'e sipariş ettim o da 4 bin olmuş :D, tabi aşırı ışık sızması ve ıps glow olunca iade ettim, keşke değişim isteseydim başka monitör bulamıyorum.

Şahsen LG tercih ederdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı