Çözüldü LG UltraGear 24GN650-B ekranın bir kısmı kararıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bluesteel1724

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, Ağustos ayında LG UltraGear 24GN650-B monitör aldım düne kadar bir sorun yoktu, fakat 2 gündür bilgisayarı açtığımda ekranın sağ tarafından ortaya doğru karaltı ve gölgelenme oluyor, ilk açıldığı dakikalarda inputlar arası geçiş yapmayı denedim düzelmedi daha sonra bir süre açık kaldı ve işlerimi hallettim ve tekrar inputlar arası geçiş yaptım bu sefer düzeldi. Sanki ısınınca oldu gibi. Dün ve bugün aynı şekilde oldu, sorun ne olabilir bilgisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa çok sevinirim. Havaların soğuk olması olabilir mi bütün gün ısıtıcı açılmayan bir evde monitör sadece akşamları iş dönüşü açılıyor. Kararmanın olduğu ve düzelmiş halini fotoğraf olarak ekliyorum.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-12-28 at 23.01.27 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-12-28 at 23.01.27 (1).jpeg
    38,3 KB · Görüntüleme: 69
  • WhatsApp Image 2021-12-28 at 23.01.27.jpeg
    WhatsApp Image 2021-12-28 at 23.01.27.jpeg
    79,1 KB · Görüntüleme: 54
Çözüm
Rica ederim. WhatsApp LG Türkiye'ye yazarsanız daha iyi olur bence rahatça halledersiniz.
Aynen oraya yazdım. Teşekkürler.
Merhaba, teknik servis ile iletişime geçip ürünü servise aldılar ve yenisi ile değişim sağlandı, yeni cihazda şu an için bir sorun yok. Umarım bu modellerde kronik bir sorun değildir :)
Merhaba, teknik servis ile iletişime geçip ürünü servise aldılar ve yenisi ile değişim sağlandı, yeni cihazda şu an için bir sorun yok. Umarım bu modellerde kronik bir sorun değildir :)
Hocam direk garantiyle konuşun size yardımcı olurlar. Zaten servisi size yönlendirecekler gelip evinizde cihazı kontrol edecekler garantilik bir durum varsa değiştirecekler ama siz yine sorun garantiye giriyor mu diye.

Tamamdır hocam LG MH ile bir görüşeyim bakalım nasıl yardımcı olacaklar. Cevabınız için teşekkürler.

Rica ederim. WhatsApp LG Türkiye'ye yazarsanız daha iyi olur bence rahatça halledersiniz.

Son düzenleme:
Çözüm

Yok hocam bildiğim kadarıyla kronik değil hayırlı olsun. Umarım bir daha böyle bir şey yaşamazsınız.

Geri
Yukarı