LG UltraGear 24GN65R-B alınır mı?

4K bütçem var bu monitör alınır mı? Artıları eksileri nedir? LG TV de iyi diye biliyorum ama Gaming monitörlerde nasıldır?

Ben aldım memnunum gayet iyi, normalde Gigabyte G24F-2 alacaktım babam daha bilindik markalara bak dedi diye öylesine ararken buldum yarım saat içinde aldım iyi ki almışım gayet güzel monitör pivot ayağıda gayet başarılı ekranı çok güzel öneririm.

Ben aldım memnunum gayet iyi, normalde Gigabyte G24F-2 alacaktım babam daha bilindik markalara bak dedi diye öylesine ararken buldum yarım saat içinde aldım iyi ki almışım gayet güzel monitör pivot ayağıda gayet başarılı ekranı çok güzel öneririm.

Ben alamadım hocam tam vatana almaya gidiyordum fiyatı arttı bende de sadece 4000 vardı Asus Tuf Gaming VG249Q aldım amazondan.

Ben alamadım hocam tam vatana almaya gidiyordum fiyatı arttı bende de sadece 4000 vardı ASUS TUF Gaming VG249Q aldım Amazon'dan.

Hocam iade edin stok gelmiş sanırım. Mediamarkta.
1686338435392.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar bütçem 5000 oldu başka monitör önerir misiniz? Yoksa LG'yi alayım mı?

FPS oynadığım için 27 almak pek istemiyorum aslında bir de şu an kullandığım ekranı yan ekran yapacağım 22inç o da aralarında boyut farkı pek olsun istemiyorum yani.

Bide mutlaka ips ve aşağı yukarı hareket etmesi lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı