Lg Ultragear 27GN60R-B vs MSI G2712

EmoStyle

Decapat
Daha fazla  
27" şart değilse Lenovo R25i-30 daha iyi.

İlla 27" diyorsan da G2712 ama daha ucuz linkleri var.

27" şart değilse Lenovo R25I30 daha iyi.

İlla 27" diyorsan da G2712 ama daha ucuz linkleri var.

Hocam LG daha iyi değil mi burada sizce?

Hocam LG daha iyi değil mi burada sizce?
Değil. Kontrast olarak epey giriş seviyesi kalıyor. Ek olarak bahsi geçen LG modelin stok White Point değeri oldukça yüksek, bu sebeple ekran fazla soğuk tonda yani mavimsi duruyor. G2712 daha dengeli bir tonlamayla geliyor. G2712'nin tek eksisi maksimum parlaklığı, LG'ye göre düşük.

Ama ben ikisini de almazdım.

Değil. Kontrast olarak epey giriş seviyesi kalıyor. Ek olarak bahsi geçen LG modelin stok white point değeri oldukça yüksek, bu sebeple ekran fazla soğuk tonda yani mavimsi duruyor. G2712 daha dengeli bir tonlamayla geliyor. G2712'nin tek eksisi maksimum parlaklığı, LG'ye göre düşük.

Sağ olun hocam peki en fazla 5500 civarına daha kaliteli bir monitor önerebilir misiniz? Attığıınız dışında onu da araştıracağım.

Sağ olun hocam peki en fazla 5500 civarına daha kaliteli bir monitor önerebilir misiniz? Attığıınız dışında onu da araştıracağım.
Şu an çoğu ürün zamlandı, yoksa 24G2SP, 24M1N3200ZA, 27" olarak G27F-2, 27G2SPU gibi alternatifler hep bütçen dahilindeydi.

Değil. Kontrast olarak epey giriş seviyesi kalıyor. Ek olarak bahsi geçen LG modelin stok White Point değeri oldukça yüksek, bu sebeple ekran fazla soğuk tonda yani mavimsi duruyor. G2712 daha dengeli bir tonlamayla geliyor. G2712'nin tek eksisi maksimum parlaklığı, LG'ye göre düşük.

kimse HDR den bahsetmiyor nedense,
LG'de HDR de var , G2712de yok sanırım?

Geri
Yukarı