LG Ultragear 32GN500-B monitör nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Manchot

Hectopat

Merhabalar arkadaşlar, bahsi geçen monitör üstteki linkte mevcut. Aklıma takılan birkaç soru var. Arkadaşım Xbox Series X kullanıcısı ve bu monitörü almayı düşünüyor. Monitörün özellikleri fena durmuyor fakat 1 ms MBR özellikli. Sanırım stok ms değeri 4 (bazı kaynaklarda 5 yazıyor). MBR özellikli bazı monitörlerde yoğun ghosting vb. sıkıntılar mevcut olduğu için kararsız kaldım. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar arkadaşlar, bahsi geçen monitör üstteki linkte mevcut. Aklıma takılan birkaç soru var. Arkadaşım Xbox Series X kullanıcısı ve bu monitörü almayı düşünüyor. Monitörün özellikleri fena durmuyor fakat 1 ms MBR özellikli. Sanırım stok ms değeri 4 (bazı kaynaklarda 5 yazıyor). MBR özellikli bazı monitörlerde yoğun ghosting vb. sıkıntılar mevcut olduğu için kararsız kaldım. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

IPS monitor oyunlar için daha iyi.

İyi duruyor, VA panelde gayet iyidir, çok bir fark göremedim fakat TN önermem, üçü arasından en kötüsü.

Arkadaşlar. MBR hakkında takıldığımı soruyorum panelle ilgili herhangi bir problemim yok. Lütfen yazmak için yazmayın.

Fakat benim aklımda takılan IPS olup olmaması değil. MBR özelliği. Ayrıca hocam oyunlar için daha iyi olan TN veya VA panel olmasın?
Panel türü TN dışında pek fark yaratmaz. TN eski ve cağ dışı olduğu için kötüdür.
VA ve IPS arasındaki fark ise modele bağlı olan fark.

Hocam MBR'la ilgili sorum olduğunu ısrarla belirtmeme rağmen hala panele yönelik eleştiri veya tavsiye geliyor.
Gerçekten artık bu forumda yazılan bazı şeylere aklım sırrım ermiyor.

Warzone gibi hızlı ve rekabetçi oyunlarda ghosting veya blur görebilir, hikaye tabanlı oyunlarda ise sorun olmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı