LG UltraGear 32GN600 alınır mı?

batiwankenobi

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, arkadaşım için monitör bakıyorduk sadece PS5 üzerinde Single oyunlar için kullanıp arada Netflix falan izlenecek Online FPS oyunları için zaten 24 inç IPS bir monitörü var.
Normalde 2K monitörlere bakarken 10-12K civarlarına kadar çıkmışken bir tanıdığı yukarıda belirttiğim monitörü 3.5k gibi uygun fiyata verebileceğini söyledi garantili şekilde.

Aşırı iyi bir paneli olmadığını biliyorum ancak fiyatı göz önünde alındığı zaman Single PS5 oyunları için yeterli olacaktır diye düşünüyorum siz ne dersiniz?

Fiyat iyiymiş alınır.

Teşekkürler cevabınız için bana da oldukça uygun geldi panele baktığım zamanda normal seviyede ghosting var zaten uzaktan oynar ve FPS oynamadığı için sorun olmayacaktır diye düşünüyorum.

Konuyu güncelleyeyim arkadaş almayınca ben aldım monitörü VA panel sürekli alınmaz dense bile uyguna buldugunuz zaman almanızı tavsiye ederim hem PS5 hem laptop takılı şu an cihaza aynı anda Mi Box taktım canavar gibi açıkçası tabii orta seviyede ghosting var ister istemez ama belirli ayarlarla minimuma indirebilirsiniz aşırı bir Online FPS oyuncusu değilseniz sorun olmayacaktır.

WhatsApp Görsel 2024-03-13 saat 00.01.21_05c1d56a.jpg

Soldaki yeni aldığım VA panel LG monitör sağda ise IPS ekranlı MSI monitör bulunuyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı