LG24GN600-B alınır mı?

Arastirdim ghosting sorunu, IPS glow var ve 1ms mrpt GtG'si 3ms LG'de hiçbir ghosting IPS sorunu yok dendin. Ve 165Hz 3ms yerine 144Hz 1ms kat kat daha iyiymis.
tuf gaming 1 ms 165 hz ghosting sorunu yok diye bir şey yok her monitörde olabılır sizin kararınız ne almak istiyorsanız onu alın benım tercıhım tuf gamıng

TUF Gaming 1 ms 165 Hz ghosting sorunu yok diye bir şey yok her monitörde olabılır sizin kararınız ne almak istiyorsanız onu alın benım tercıhım TUF Gaming.

Forumda ve internette cok gordum o yuzden karsilastirma konusu acmistim onceden LG demislerdi baska oneri ariyorum almadan once.

Forumda ve internette cok gordum o yuzden karsilastirma konusu acmistim onceden LG demislerdi baska oneri ariyorum almadan once.
Size söyliyim monitörün sorununu, ölü piksel gelirse marka değişim yapmıyor 5 ölü piksele kadar, zaten ölü piksel fabrika çıkışlıysa 2 yıl garantisi bitene kadar ölü piksel çıkma oranı düşüyor yani kusurlu ürün kullanmak zorunda kalıyorsunuz. 2. olarak benim rahat bir kulak içi kulaklığım var onu kullanmak istiyorum bazen ama kablosu kasaya bağlamaya yetmiyor ve monitöre bağlamaya denedim ama kulaklık bim kulaklığına dönüştü monitörün cidden ses kartı çok kötü bunların dışında bir sorunun görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı