LG24GN650-B alınır mı?

Bütçe
3000-4000

SHOCKBLADE

Decapat
Daha fazla  
Monitör
LG24GN650-B
Merhaba.
Yeni monitor alacagım oyun ve Photoshop ıcın kulanacagım LG24GN650-B almayı dusunuyorum 3750TL alınır mı?
İnternette arastırdım hiçbir yerde ghosting gormedim kullananlar video atabilir mi? Ghost oluyor mu?

Ghosting olarak iyi bir model ama PS ile uğraşıyorsan renk te önemli senin için. Bu konuda MSI G241 daha iyi diye biliyorum, aşağı yukarı aynı skalada ürünler, tavsiye ederim.

Ghosting olarak iyi bir model ama PS ile uğraşıyorsan renk te önemli senin için. Bu konuda MSI G241 daha iyi diye biliyorum, aşağı yukarı aynı skalada ürünler, tavsiye ederim.

Aralarındaki fark nedir? İkisi de IPS internette MSI G241 de ghost gormustum ve ısık sızması sorunu varmıs biraz tedirginim.

Aralarındaki fark nedir? İkisi de IPS internette MSI G241 de ghost gormustum ve ısık sızması sorunu varmıs biraz tedirginim.
Işık sızması monitör başına olan bir durum. Yani kronik problem gibi bir şey görmüyorsan şans işi.

1-2 ay önce harıl harıl araştırdığımdan biliyorum, bu modelde yok kronik bi problem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MSI G241, Asus VG249Q, Gigabyte G24F, LG 24GN600 veya 650 (ayak vark ediyor sadece) aynı skalada iyi ürünler, ama kiminin ghosting bi tık iyi, kiminin renk, kontast vs.

O yolladığım kanalın incelemelerine bakabilirsin.

Bunda kronik sorun var bildigim kadarıyla.

Işık sızması monitör başına olan bir durum. Yani kronik problem gibi bir şey görmüyorsan şans işi.

1-2 ay önce harıl harıl araştırdığımdan biliyorum, bu modelde yok kronik bir problem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MSI G241, ASUS VG249Q, Gigabyte G24F, LG 24GN600 veya 650 (ayak vark ediyor sadece) aynı skalada iyi ürünler, ama kiminin ghosting bir tık iyi, kiminin renk, kontast vs.

O yolladığım kanalın incelemelerine bakabilirsin.

Ben bu monitoru yaklasık 1 yıldır ıstıyordum ekipmanlarım cogu MSI oldugu icin ama cok şikayet var. Ölu piksel cıkması bu monitorde cok yaygınmıs ve 5'den assagı ölu pikseli iade için kabul etmiyorlarmıs az da olsa ghosting var bunu o yuzden es geçtim.

Bunda kronik sorun var bildigim kadarıyla.

Ben bu monitoru yaklasık 1 yıldır ıstıyordum ekipmanlarım cogu MSI oldugu icin ama cok şikayet var. Ölu piksel cıkması bu monitorde cok yaygınmıs ve 5'den assagı ölu pikseli iade için kabul etmiyorlarmıs az da olsa ghosting var bunu o yuzden es geçtim.
G24F-2'de bahsettiğin kronik sorun coil whine mı? İlkinin ilk üretimlerinde vardı o, sonradan üretilenlerde ve 2. sinde yok diye biliyorum. Yorumların güncelliğine dikkat et.

Bayağı yeni bir monitör -2 versiyonu o yüzden derin incelemesi yok ama kullanıcı yorumları pozitif.

Onun dışında, benim MSI monitöre bakınırken o kadar probleme rastlamadım, için nasıl rahat ediyorsa. Sana tavsiye edilen modelleri yazdım zaten.

Kendim bir kaç hafta önce 2.el Asus VG249Q aldım, memnunum.

Benden bu kadar, iyi şanslar :)

Geri
Yukarı