LGA 1200 soket pinleri sökülmüş anakart alınır mı?

mâtes

Femtopat
Daha fazla  
RAM
32 gb
İşlemci
11600k
Arkadaşlar merhaba klâsik bir 2. el ticaretim vardı, şimdi sizlerden bu konuda fikirlerinizi istiyorum. Bu sokete işlemci takıldığı zaman neler olabilir veya ne oluşabilir veya işlemciyi bozabilme durumu nedir? Bu konuyla alakalı yardımcı olursanız sevinirim.

IMG_20230812_183546.jpg

IMG_20230812_183524.jpg

Satıcı kişi tak kullan sorun olmaz diyor, kendisi sorun olmayacağını diretiyor konu hakkında düşüncelerinizl bekliyorum kendisine ileteceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@mâtes Hiç alma boş ver. Satıcı istediği kadar bir şey olmayacağını diretsin. O pinleri oraya süs olsun diye veya bazıları kırılırsa yedekte dursun diye koymadılar sonuçta. Sitem boştayken belki de sorun çıkarmaz ama yük altında bence sistem sürekli yeniden başlatır kendini.

@mâtes hiç alma boş ver. Satıcı istediği kadar bir şey olmayacağını diretsin. O pinleri oraya süs olsun diye veya bazıları kırılırsa yedekte dursun diye koymadılar sonuçta. Sitem boştayken belki de sorun çıkarmaz ama yük altında bence sistem sürekli yeniden başlatır kendini.

Hiç açılmayadabilir hocam bu riske atılacak bir şey değil en iyisi farklı alternatiflere yönelmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı