LGA 2011 V3 DDR4 anakart tavsiyesi

SIRINDOSCARF

Kilopat
Yer
BURSA-BANDIRMA
Daha fazla  
Bu anakart modeli iyi midir tahmini ne kadar sürede gelir sorun yaşatır mı?
Elimde E5 2696 V3 var. Sorunsuz bir şekilde çalışır mı beraber bunlar?

1697807623547.png

Fiyatı bu gösteriyor vergi dahil ekstra ücret çıkar mı? Çıkmazsa eğer almayı düşünüyorum da.

@imnotagamer

Dosya Ekleri

• 1697807615015.png
    1697807615015.png
    22,6 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Xeon işlemciler tarafında pek bilgim yok ama uyumlu çalışır gibi görünüyor. Paket halinde satılanlar da var.

Gelen anakartta sorun yoksa muhtemelen çalışır. Kargo süresi ise genelde 14-20 gün civarı sürdü benim.

Siparişlerimde bu şekilde ödemeyi yaptım. Direkt kapıma kadar gelmişti ürünler. Zaten vergiyi de alıyor siparişte.

Xeon işlemciler tarafında pek bilgim yok ama uyumlu çalışır gibi görünüyor. Paket halinde satılanlar da var.

Gelen anakartta sorun yoksa muhtemelen çalışır. Kargo süresi ise genelde 14-20 gün civarı sürdü benim.

Siparişlerimde bu şekilde ödemeyi yaptım. Direkt kapıma kadar gelmişti ürünler. Zaten vergiyi de alıyor siparişte.

Zamanında biz AliExpress üzerinden araba kol dayaması sipariş vermiştik kargo 2 paket ayrı ayrı gelmişti ve kargocu bizden ekstra gümrük müydü bir vergi ödemesi almıştı yaklaşık 100 mü 150TL mi neydi o zamanlarda. Ürün fiyatı ne kadardı hiç hatırlamıyorum bunda kapıda ücret ödeme gibi bir şey olmaz değil mi?

Zamanında biz AliExpress üzerinden araba kol dayaması sipariş vermiştik kargo 2 paket ayrı ayrı gelmişti ve kargocu bizden ekstra gümrük müydü bir vergi ödemesi almıştı yaklaşık 100 mü 150TL mi neydi o zamanlarda. Ürün fiyatı ne kadardı hiç hatırlamıyorum bunda kapıda ücret ödeme gibi bir şey olmaz değil mi?
Olacağını sanmıyorum. Yani bu kadar yüksek fiyatlı siparişim olmadı ama verdiğim siparişlerde vergiyi de dahil ediyor. Eskiden vergi fiyatı yoktu hiç. Sadece ürün fiyatı ve varsa gönderim ücreti alıyordu.

Vergide de bu yazıyor.

1697808874265.png

Bir de ben sipariş verirken 1 dolar da olsa gönderim ücreti alan yerlerden sipariş veriyorum bulabilirsem.

Bir de ben sipariş verirken 1 dolar da olsa gönderim ücreti alan yerlerden sipariş veriyorum bulabilirsem.

Bu dediğiniz kısmı anlamadım neden öyle yapıyorsunuz?

1697810038286.png

32 GB RAM anakart ile birlikte toplamda 2151TL fiyat veriyor eğer hepsi bu şekilde sıkıntısız gelirse eğer gerçekten iyi fiyat. Diyelim sorun çıktı ürünlerde bunların hakkını nasıl savunabiliyorum?

Son düzenleme:
Bu dediğiniz kısmı anlamadım neden öyle yapıyorsunuz?
Kargo takibi yapabilmek için. Yani gönderimi ücretsiz olanlar da geldi bana ama 3-4 yıl önce eski sistemde gönderimi ücretsiz olanları alınca kargo takip edemiyorduk. Gümrükte kayboluyordu bazen siparişler.

Diyelim sorun çıktı ürünlerde bunların hakkını nasıl savunabiliyorum?
Refund talebi oluşturabiliyorsunuz. Yani benim hiç bozuk ürün olmadı ama gelmeyen ürünler için iade talebi oluşturunca para hesabıma direkt yatmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı