LGA 775 soket sıvı soğutma önerisi

ErenUnal

Hectopat
Arkadaşlar merhaba LGA 775 socket için belirtmiş olduğum sıvı soğutmayı almayı düşünüyorum alınabilir performanslı bir sıvı soğutma mıdır? Sitesinden baktım LGA 775 ile uyumlu.

RAMPAGE GALAXY-240 120MMx2 SIVI SOĞUTMA

Son düzenleyen: Moderatör:
İşinize karışmak gibi olmasın da bana kalırsa 775 pin modellere böyle masraf etmek gereksiz, üstüne biraz daha ekleyip ikinci el daha üst işlemci anakart kombinasyonu bulabilirsiniz kendinizinkileri de satarak.

Vatan Bilgisayarın yorumlarında böyle yazıyordu.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    12 KB · Görüntüleme: 208
Sıcaklık değerlerini buraya atın, ısı değerlerine göre hiç ekstra bir soğutma almadan çözüm bulunabilir.

Bir arkadaş test yapmış.İyi gibi gözüküyo , ama sen bilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşinize karışmak gibi olmasın da bana kalırsa 775 pin modellere böyle masraf etmek gereksiz, üstüne biraz daha ekleyip ikinci el daha üst işlemci anakart kombinasyonu bulabilirsiniz kendinizinkileri de satarak.

Merhaba. Yeni sistem toplamak yerine Xeon E5450 3.00 GHz alıp 4.00 5.00 GHz'ye OC ederek yeni işlemci almış gibi performans alır.

Merhaba. Yeni sistem toplamak yerine Xeon E5450 3.00 GHz alıp 4.00 5.00 GHz'ye OC ederek yeni işlemci almış gibi performans alır.
Merhaba. Bunun için güzel bir soğutma, O.C. destekleyen anakart, güzel bir PSU ve elektrik faturası artacağı için biraz daha fazla bütçe. :) Gereksiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı