LGA1700 soğutucu AMD anakarta uyar mı?

Bu görsellerde, soğutucu kitiyle alakalı bir şey yok.

Bence yarın Vatan'a gidip AM5 kitlerini de isteyin.

Hocam az önce çıktım, bana dedikleri şey şu; Ürünün içindeki kitleri çıkartıp ayrı veriyoruz. Bu yüzden karışıklık olmuş size Intel vermişiz deyip AMD ile değiştirdiler. Ürünün içini açmanız yanlış değil mi diye sorunca bu mağazanın prosedürü bu dediler. Vatan'da çalışanların gerçekten donanım bilgileri sıfır. LGA 1700 soketinin ne olduğunu bilmiyor adamlar. Soğutucu kutularının içlerindeki kitleri alıp ayrı bir yere koyuyorlarmış. Şubeden şubeye değişiyormuş.

Hocam az önce çıktım, bana dedikleri şey şu; Ürünün içindeki kitleri çıkartıp ayrı veriyoruz. Bu yüzden karışıklık olmuş size Intel vermişiz deyip AMD ile değiştirdiler. Ürünün içini açmanız yanlış değil mi diye sorunca bu mağazanın prosedürü bu dediler. Vatan'da çalışanların gerçekten donanım bilgileri sıfır. LGA 1700 soketinin ne olduğunu bilmiyor adamlar. Soğutucu kutularının içlerindeki kitleri alıp ayrı bir yere koyuyorlarmış. Şubeden şubeye değişiyormuş.
AM5'e uygun olanı aldıysan sorun yok o halde.

Klasik vatan hocam.
Çok şükür kiti almışsınız başka birşey olabilirdi.

Oyle kutu icinden kit cikarma falan diye bir sey var mi? Sogutucu alirsin iki markanin da soketlerini destekleyen kitler kutudan gelir. Ilk defa duydum boyle kiti cikarip da ayri vermek de falan.

@BerkayZ87 ben mi cahil kalmisim ne dersin?

Oyle kutu icinden kit cikarma falan diye bir sey var mi? Sogutucu alirsin iki markanin da soketlerini destekleyen kitler kutudan gelir. Ilk defa duydum boyle kiti cikarip da ayri vermek de falan.

Yok hocam cahil değilsin vatan senin bilginle alay ediyor resmen.
Şaka bir yana vatanın bu yaptığı hiç mantıklı değil.

Cahil değilsiniz hocam. Bana yanında verdikleri kitler bunlar. Ortadaki parça kutudan çıkıyormuş ancak onu çıkartıp ayrı parça olarak satıyorlarmış. Bunu bana parasız verdiler allahtan. Soğutucuyu başka yerden alıp kitini vatandan almak isteyenler için yapıyorlarmış bunu. Düpedüz dolandırıcılık kutudan gelen kiti çıkartıp parayla satmak. AMD kiti istememe rağmen inatla Intel kiti veren cahil Vatan çalışanına selamlar.

Dosya Ekleri

• 07BE03B4-B1F8-48DF-A314-8E64EC143978.jpeg
    07BE03B4-B1F8-48DF-A314-8E64EC143978.jpeg
    153,9 KB · Görüntüleme: 19
Cahil değilsiniz hocam. Bana yanında verdikleri kitler bunlar. Ortadaki parça kutudan çıkıyormuş ancak onu çıkartıp ayrı parça olarak satıyorlarmış. Bunu bana parasız verdiler allahtan. Soğutucuyu başka yerden alıp kitini vatandan almak isteyenler için yapıyorlarmış bunu. Düpedüz dolandırıcılık kutudan gelen kiti çıkartıp parayla satmak. AMD kiti istememe rağmen inatla Intel kiti veren cahil Vatan çalışanına selamlar.
Bazen böyle oluyor malesef. Ben zamanında pc yi vatandan almıştım elbette kazıktı orası ayrı da mecbur aldık. Yakın zamanda pc yi yenilemeye giriştim. Anakartı vatandan işlemciyi itopyadan aldık. Anakartın kargosu bir geldi gelmez olaydı böyle birşey yok. Anakartın içinde olduğu poşet yırtılıp açılmıştı. Ürünün kendi kutusu bantlı bile değildi. Yetmemiş gibi içine koydukları koruyucu folyo gibi birşey vardır ya hani onu sanki ürün içeriği gibi tıkıştırmışlar kutuya değil anakartı korumak kendine hayrı yoktu folyonun. Vatana götürdü ailem kartı baktılar ettiler evet böyle gelmemesi gerekiyordu dediler parçayı incelediler sorun yok ama 14 gün içinde gidin taktırın çalışmazsa getirin dediler. Telefonda konuştum aynı adamla baya bilgiliydi de her vatan çalışanı öyle olmuyor malesef. Bu kargo olayından sonra güvenim sarsıldı çok mecbur olmadıkçaç vatandan almam birdaha. İtopya mesela işlemciyi gayet iyi gönderdi kutu bantlı açılmamış halde ve dış kutusu da ortalama bir kutuyla geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı