LGA775 ve DDR3 anakart önerisi

OMERTA

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim özelliklerde bir anakart almam gerek. Tercihen overclock yapılabilirse iyi olur. Sarı sitede ne kadar fiyat aralığında bulabilirim, önerdiğiniz bir model var mı? Ayrıca AMD işlemciler için anakart B ile başlayınca OC yapılabiliyor diye biliyorum, Intel'de bunu nasıl anlayabilirim?

Başlıkta belirttiğim özelliklerde bir anakart almam gerek. Tercihen overclock yapılabilirse iyi olur. Sarı sitede ne kadar fiyat aralığında bulabilirim, önerdiğiniz bir model var mı? Ayrıca AMD işlemciler için anakart b ile başlayınca OC yapılabiliyor diye biliyorum, Intel'de bunu nasıl anlayabilirim?

LGA 775 15 yıl öncesinin platformu. En az 1200 sokete yatırım yapın o da en az. DDR5 çıktı, DDR3 mü kaldı?

LGA 775 15 yıl öncesinin platformu. En az 1200 sokete yatırım yapın. O da en az. DDR5 çıktı. DDR3 mü kaldı.

Hocam test amaçlı alacağım için eski olması benim için sorun değil. Zaten güncel bir sisteme sahibim. öneriniz var mı ?

AM4 alman daha mantıklı.

AM4 bir sisteme sahibim hocam test amaçlı alacağım. Öneriniz var mı?

Test amaçlı derken?

Overclock ve performans testleri yapmak istiyorum ama güncel bir sistemde yapıp ziyan etmek istemiyorum kendimce test edeceğim. Ayrıca retro sistemlere ilgim var oyun veya başka bir amaçla toplamayacağım.

ASUS ROG'un LGA 775 anakartları kaliteli. Anakart combo olsun (DDR2 ve DDR3 birlikte).

Teşekkür ederim.

Adsız.png

Gigabyte G41 combo anakart var bende 775 pin ondan düşünebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı