LG’nin Kıvrılabilir OLED TV’si Türkiye’de Sınırlı Sayıda Ön Siparişle Satışa Sunuldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
LG Kıvrılabilir OLED TV

LG Electronics (LG), juststandart.com web sitesi üzerinden dünyanın ilk kıvrılabilir TV’si olan LG SIGNATURE OLED R’nin Türkiye’de ön sipariş seçeneği ile satışa sunulduğunu duyurdu. Bulunduğu mekana bambaşka bir hava katan bu ultra premium TV, sınırlı sayıda satışa sunuluyor. LG SIGNATURE OLED R’ler, ön sipariş üzerine özel olarak üretiliyor, titizlikle monte ediliyor ve LG’nin Güney Kore’deki fabrikasında […]

Devamı: LG’nin Kıvrılabilir OLED TV’si Türkiye’de Sınırlı Sayıda Ön Siparişle Satışa Sunuldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Sudan ucuz. Hemen almalıyım 🙂

[Bu sırada alternatif Türkiye'de]
İlgimi çekti, ön siparişimi verdim hocam ben. Denemeyi dört gözle bekliyorum. Bakalım önümüzdeki günlerde ne gibi teknolojiler çıkacak, deneme fırsatımız olacak.

Fiyata laf eden arkadaşlar sakin olun, bu ürün sizin için değil. Ciddi paralar harcanarak yapılan Ar-Ge neticesinde özel bir ürün ortaya çıkıyor ve masrafını karşılaması hatta kar ettirmesi gerekiyor. Bu parayı 100 lira 1000 lira gibi çıkarıp verecek kişiler var ve onların satın almasi bekleniyor. Böylece ilk geliştirme maliyeti karşılanıp seri üretim maliyetleri düşsün ve uzun vadede herkes erisebilsin bu yeni teknolojiye. Bir zamanlar bilgisayar, telefon alabilecek kaç kişi vardi ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı