LGS 2 ayda kazanılır mı?

Sayısaldan Fene çalış. Matematiği tamamen sal. Matematik için en az 1,5 yıldır çalışman lazımdı daha çok fene ve sayısala çalış. Matematik kolay 2-3 soru olur onları yaparsın.

eve öyle oluyor birkaç soru mantık sorusu olarak çıkıyor ve genellikle kolay oluyor onun dışındakiler full deneyim gerektiriyor.
evet bencede bu bilgisayar denen illetten kurtulmalıyım zaten 10 hafta falan kaldır sıkı bi çalışma yaptıktan sonra rahat bir şekilde 3 sene yatabilirim

bendede tam tersi oldu sınav yaklaştıkca bilgisayara sardım çokda ders çalışmıyordum öyle böyle 420 küsür puan aldım

17 Türkçe yapıp inklap, din ve ingilizceyi 10 yapıp fenden sadece 15 soru yaparsan 352 alabilirsin.
2 ayda gayet rahat yapabileceğin bir şey.

Sayısaldan Fene çalış. Matematiği tamamen sal. Matematik için en az 1,5 yıldır çalışman lazımdı daha çok fene ve sayısala çalış. Matematik kolay 2-3 soru olur onları yaparsın.
sözelim genellikle iyidir ama yinede denemede yanlışım çıkmıyor değil ve fenim genellikle güzeldir birkaç konudaki formulleri anlayıp tekrar yaparsam yapacağımı düşünüorum

350 falan önemli değil. Önemli olan yüzdelik dilim. Konu eksikliklerini her gün 1 saat çalışarak tamamla. Bence
ce hiç çalışmadan bile 350 yapmalısın.
En az 420 puan.

bendede tam tersi oldu sınav yaklaştıkca bilgisayara sardım çokda ders çalışmıyordum öyle böyle 420 küsür puan aldım
yaşadığım şehirde 380 altında nitelikli bir okul yok genellikle ama en yüksek puanı yapmaya çalışacağım

Zor bir şey yok aslında. Eminim herkes aynı şeyi söylüyordur ama soru kalıbı önemli matematikte. Soru kalıplarının mantığını anlaman yeterli. Fende ise konuyu 1 2 saat tekrar et sonra onun üstüne test çöz çözerken kitaptan yardım al. Hataların çıkınca araştır veya hocalarına sor.

350 falan önemli değil. Önemli olan yüzdelik dilim. Konu eksikliklerini her gün 1 saat çalışarak tamamla. Bence
ce hiç çalışmadan bile 350 yapmalısın.
En az 420 puan.
en az 420 zor 399 alsam bile burda çok güzel bir lise var meslek dışında heryer olur ama anadolu olcaksada güzel anadolu olcak pis insanların sigara içtiği yerler olmasın yeterli ve öğretmenler iyi olsun

8. Sınıf Feni o kadar zor değil ki. Aksine Matematiğe daha fazla çalışmalı. Matematik dışında tüm netleri benimkinden daha düşük olan bir çocuk benden 50-60 puan yüksek almıştı.
Bende de tam tersi oldu. Sınav yaklaştıkça bilgisayara sardım, çokta ders çalışmıyordum. Öyle böyle 420 küsür puan aldım.
Son 1 ay dışında kitap yüzü açmadım, soru bankalarını o zaman bitirdim. Son 1 ay kala çalıştığıma pişmandım o zamanlar .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…