LGS 2 ayda kazanılır mı?

en az 420 zor 399 alsam bile burda çok güzel bir lise var meslek dışında heryer olur ama anadolu olcaksada güzel anadolu olcak pis insanların sigara içtiği yerler olmasın yeterli ve öğretmenler iyi olsun
Ee, o zaman başında baslicaktin. Çalışmadan 350 yaparsan 430'lari deli gibi çalışarak yaparsın.

Zor bir şey yok aslında. Eminim herkes aynı şeyi söylüyordur ama soru kalıbı önemli matematikte. Soru kalıplarının mantığını anlaman yeterli. Fende ise konuyu 1 2 saat tekrar et sonra onun üstüne test çöz çözerken kitaptan yardım al. Hataların çıkınca araştır veya hocalarına sor.
öyle yapmayı çok istiyorum okuldan gelince çok az zaman oluyor çünkü eğitim öğretim sistemimiz bizim 15:30a kadar okulda olmamızı çok istiyor gibi. Ben evde çalışmayı daha çok seviyorum onun dışında yanlışlarımı kontrol ediceğim teşekkürler
Ee, o zaman başında baslicaktin. Çalışmadan 350 yaparsan 430'lari deli gibi çalışarak yaparsın.
430lara gerek yok 370 üstü alayımda ben sade bir insanım gözük yükseklerde değil ha belki yks'de öyle olur onu bilemem

Soru bankası alıp çalışabilirsin. Özellikle yeni nesil sorulara çalış eski sorular 90/20 filan çıkar yani.Takıldığın yer olursa ailene,öğretmenine danışabilirsin yardım edeceklerdir ailen elinden geldiği kadar.Bu arada 400-450 için 5-6 saat çalısman gerek 2 ay içinde.
Hatta 3 hafta kalıp çalısmayı düşünene var gördüm benzer konularda.

öyle yapmayı çok istiyorum okuldan gelince çok az zaman oluyor çünkü eğitim öğretim sistemimiz bizim 15:30a kadar okulda olmamızı çok istiyor gibi. Ben evde çalışmayı daha çok seviyorum onun dışında yanlışlarımı kontrol ediceğim teşekkürler

430lara gerek yok 370 üstü alayımda ben sade bir insanım gözük yükseklerde değil ha belki yks'de öyle olur onu bilemem
DNA ve genetik koda baktım bayağı kolay. Hatta isterseniz çözüp bile atabilirim. O derece.

Soru bankası alıp çalışabilirsin. Özellikle yeni nesil sorulara çalış eski sorular 90/20 filan çıkar yani.Takıldığın yer olursa ailene,öğretmenine danışabilirsin yardım edeceklerdir ailen elinden geldiği kadar.Bu arada 400-450 için 5-6 saat çalısman gerek 2 ay içinde.
Hatta 3 hafta kalıp çalısmayı düşünene var gördüm benzer konularda.
evet o 3 haftalığı bende gördüm biraz güldüm ama inşallah yüksek almıştır. evde yeni alınan birsürü soru bankası var ama saat 22.00'a kadar çalışmak biraz kötü değil mi bütün vaktim elimden gidiyomuş gibi ama o kadar yüksek alınıyorsa yaparım neden olmasın

Son 2 ayda 400 üstü biraz ütopik ama imkansız değil fakat 350-400 arası günlük 3-4 saatlik çalışmayla kolaylıkla yapılır.

DNA ve genetik koda baktım bayağı kolay. Hatta isterseniz çözüp bile atabilirim. O derece.
evet kolay ama çok anlayamadım zahmete gerek yok biraz daha internetten izleyip hallederim
Son 2 ayda 400 üstü biraz ütopik ama imkansız değil fakat 350-400 arası günlük 3-4 saatlik çalışmayla kolaylıkla yapılır.
verimli çalışmam lazım ama verimli çalışamıyorum. nasıl çalışacağımızı hocalar hiç anlatmadı

Evet o 3 haftalığı bende gördüm biraz güldüm ama inşallah yüksek almıştır. Evde yeni alınan bir sürü soru bankası var ama saat 22.00'a kadar çalışmak biraz kötü değil mi bütün vaktim elimden gidiyormuş gibi ama o kadar yüksek alınıyorsa yaparım neden olmasın.

Hocam evet vaktiniz elinizden gidiyor gitmemesi için 1 yıldır günlük 2-3 saat bile çalışsanız çok rahat 420 430 üstünde alırsınız aşırı çaba sarf etmeden.

evet o 3 haftalığı bende gördüm biraz güldüm ama inşallah yüksek almıştır. evde yeni alınan birsürü soru bankası var ama saat 22.00'a kadar çalışmak biraz kötü değil mi bütün vaktim elimden gidiyomuş gibi ama o kadar yüksek alınıyorsa yaparım neden olmasın
Ama kapasitene bağlı bu iş . BWM nin logosu kadar beyniniz varsa olmaz yani. Bu arada dalga geçmek için değil yazdığım

Yeni konular

Geri
Yukarı