LGS 2022'ye son 17 gün

AIroe

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen RX 580 - 8 gb
MSI Z390 A PRO
İntel i7 9. Nesil
16 GB Ram
1.5 TB HDD
500 GB SSD
Meslek
Öğrenci
Çalışmalar nasıl gidiyor? Sayısalda eksiği olan biri yani benim için son 17 günde nasıl çalışabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
17 günde sayısal için hiçbir şey yapamazsın. Öncelikle sözeli yapabiliyorsan ona odaklan sonrasında sayısal kısmında yapabildiğini düşündüğün konularla ilgili bolca soru çöz. Eksiklerini kapatamazsın bu sürede ama en azından kavradığın konuyu pekiştirirsin.

Deneme çöz dostum. Konu eksiğin yoksa kapat soru bankalarını deneme çöz. LGS 2021 de o matematik sorularını görünce bile hala midem bulanıyor. O sorulara o süre çok yetersizdi.

Deneme çöz dostum. Konu eksiğin yoksa kapat soru bankalarını deneme çöz. LGS 2021 de o matematik sorularını görünce bile hala midem bulanıyor. O sorulara o süre çok yetersizdi.

2021 bilemiyorum ama 2020 LGS de sözeli bitirip sonrasında uyumuştum. bu arada din ve yabancı dil den birer yanlış vardı gerisi full idi. Sayılsal da fen i full yaptım matamatikde - 5 net yaptım :D

:(
2021 bilemiyorum ama 2020 LGS de sözeli bitirip sonrasında uyumuştum. bu arada din ve yabancı dil den birer yanlış vardı gerisi full idi.
puanın 350lerde miydi?

Sayısalda eksiği olan biri yani benim için son 17 günde nasıl çalışabilirim?
Her ders için kesin çıkan ve kolay sorulan birkaç soru olur. Sayısalda son günlerde o konulara ya da soru tiplerine bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı