LGS son 20 gün

LYNCH07

Decapat
Daha fazla  
Belirttiğim gibi son 20 gün kaldı sınava ve deneme netlerim bu şekilde: 400 420 arası alır mıyım? her gün günde 2 deneme çözecek şekilde çalışıyorum: Türkçe: 18D 2Y Ink: 10D 0Y din: 10D 0Y ing: 9D 1y mat: 12D 3Y 3b fen: 17 3y not: Denemeler genel denemedir.

Genel yorum yapmak doğru olmaz. Çünkü sınav zorluğu vs gibi bir şey de var bundan dolayı yüzdelik dilimler değişebiliyor. Netlerin iyi gözüküyor başarılar dilerim :)

Genel yorum yapmak doğru olmaz. Çünkü sınav zorluğu vs gibi bir şey de var bundan dolayı yüzdelik dilimler değişebiliyor. Netlerin iyi gözüküyor başarılar dilerim :)

Öncelikle teşekkür ederim. Daha önce LGS'ye girmiş miydiniz? Girdiyseniz ise paylaşmak isterseniz netlerinizi paylaşır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle teşekkür ederim daha önce LGS'ye girmiş miydiniz girdiyseniz ise paylaşmak isterseniz netlerinizi paylaşır mısınız?

LGS'ye girdim. Benim netlerim. 17D 3Y Türkçe İnk 10D 0Y İng 10 D 0 Y Din 10D 0Y Matematik netim 1.33 idi :( Fen 19 D 1Y yapmıştım. Puanımı net olarak hatırlamıyorum İstediğim lise gelmedi bende OBP puanı ile yerleşim yaptım.

Feni fullemeye oyna. Artı olarak metamatik yanlışlarını azalt. Emin olmadığın soruları boş bırak yanlış yapmaktan iyidir.

Geri
Yukarı