LGS 2023 zor olacak mı?

swagger32

Femtopat
Daha fazla  
LGS 2 gün kaldi sizce matematik zor olur mu?
Bir de her gece yatarken çok heyacanlanıyorum herkeste öyle mi nasıl düzeltirim?
Sınav esnasında nasıl heyacanlanmam yardımcı olur musunuz?

Heyecanlanırsan kaybedersin heyecanlanma ben geçen sene girdim bu sene de geçen seneye benzer olur büyük ihtimalle deprem oldu çünkü.

Önceki sene biraz kolaydı bu sene daha zor yaparlar. Umarım yüksek alırsın ama düşük alırsan da hiç kafana takma gereksiz bir sınav. Ben geçen sene girdim 250 civarı aldım ama OBP ile iyi bir meslek lisesinde yazılım okuyorum.

Heyecanlanman gereken bir şey yok, zaten tanıdığın kişilerle aynı okulda sınav olacaksın. Bir de tanımadığın kişilerle farklı okulda sınava girdiğini düşün...

İfadeler: YFK
Çok zor olacakmış hatta cevap anahtarını bile atabiliriz sana (!)

Zor olmayacak Mahmut Özer kendisi demişti öğrencilerimizi zorlamayacağız diye sanırım CNN Türk'te söylemişti

Sınav esnasında heyecanlanmamak için aslında işi kafada bitirmen gerekli. Ben kafamda en kötü ne olabilir senaryosunu kurup girmiştim ve sınav esnasında neredeyse hiç heyecanlanmamıştım. Bu sınav hayatını çok büyük bir şekilde değiştirmeyecek sakin ol ve sadece odaklanıp soruları çöz. Bu tür sınav ortamlarına girdikçe alışmaya başlıyorsun. Zor olsun veya olmasın, sen zaten elinden geleni yapacağın için bir sıkıntı yok, sadece bütün emeklerinin boş bir panik yüzünden gitmesine izin verme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…