LGS 2023 zor olacak mı?

Sınav esnasında heyecanlanmamak için aslında işi kafada bitirmen gerekli. Ben kafamda en kötü ne olabilir senaryosunu kurup girmiştim ve sınav esnasında neredeyse hiç heyecanlanmamıştım. Bu sınav hayatını çok büyük bir şekilde değiştirmeyecek sakin ol ve sadece odaklanıp soruları çöz. Bu tür sınav ortamlarına girdikçe alışmaya başlıyorsun. Zor olsun veya olmasın, sen zaten elinden geleni yapacağın için bir sıkıntı yok, sadece bütün emeklerinin boş bir panik yüzünden gitmesine izin verme.
Ben de bu sene giricem ve senin yaptığın şeyi yapıyorum. Kendi kendinme "En fazla ne sorabilirler ki?" "En fazla ne olabilir ki?" diye soruyorum ve hiç heyecan, stress yapmadım şu ana kadar.

Sınav esnasında heyecanlanmamak için aslında işi kafada bitirmen gerekli. Ben kafamda en kötü ne olabilir senaryosunu kurup girmiştim ve sınav esnasında neredeyse hiç heyecanlanmamıştım. Bu sınav hayatını çok büyük bir şekilde değiştirmeyecek sakin ol ve sadece odaklanıp soruları çöz. Bu tür sınav ortamlarına girdikçe alışmaya başlıyorsun. Zor olsun veya olmasın, sen zaten elinden geleni yapacağın için bir sıkıntı yok, sadece bütün emeklerinin boş bir panik yüzünden gitmesine izin verme.
çok sağol dostum <3

Heyecanlanırsan kaybedersin heyecanlanma ben geçen sene girdim bu sene de geçen seneye benzer olur büyük ihtimalle deprem oldu çünkü.
umarım öyle olur hocam 1. dönemden 2020 den çıkmıştı birde onları vs çözdüm matematik kolay geldi zaten denemelerde türkçe 2 y yada 3 y geliyor ara dersler ya full yada ingilizceden 1 matematik 13-14 d geliyor fen 17 18 eğer 2020 gibi olursa güzel olur

LGS 2 gün kaldi sizce matematik zor olur mu?
Bir de her gece yatarken çok heyacanlanıyorum herkeste öyle mi nasıl düzeltirim?
Sınav esnasında nasıl heyacanlanmam yardımcı olur musunuz?
2020 LGS gibi olacak diyorlar yani 7-8 soru basit olur 6-7 soru orta olur 3-4 tanede zor soru olur gibi.Bende bu sene gireceğim

LGS 2 gün kaldi sizce matematik zor olur mu?
Bir de her gece yatarken çok heyacanlanıyorum herkeste öyle mi nasıl düzeltirim?
Sınav esnasında nasıl heyacanlanmam yardımcı olur musunuz?

Matematik zor olur. Benim işime gelir ama başkalarını bilemem. Nefes egzersizi yapabilirsin. Çalıştığından eminsen korkma. 220'lik vur LGS'ye nakavt et.

valla benim puan 400 oluyor lgs normal denemelere göre daha basit oluyor diyorlar 420 puan bekliyorum
benimde 395-420 arası değişiyor.440 falan alsam iyi olur ama şuan gözüme imkansız gibi gözüküyor biraz

Geri
Yukarı