LGS 448 puanla hangi liseye gidilir?

wantedguy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, LGS'de 11 yanlış ile 448 puan aldım (4 Türkçe, 1 din, 2 İngilizce, 3 mat, 1 fen.).
Fethiye Belediye Fen Lisesine gitmek istiyorum ama emin değilim bu yanlışla. Bir de ailem burada neden bu kadar fazla yanlış var, eşyalarını topla köye git, sen liseye gidemezsin üniversiteye nasıl gideceksin gibi cümleler kuruyorlar yani çok yardıma ihtiyacım var. Öneriniz var mı?

Öncelikle hayatını sen seçeceksin, ailen değil. Aldığın puan gayet iyi. Puanının tuttuğu iyi bir liseye git. Üniversite sınavını kazanmaya bak.

Okul hakkında bilgim yok ama şunu söyleyeyim sana puanina değecek konumu yakın okula bak zaten günün okulda geçecek sonrasında bir de trafikte yol çekme.

Okul hakkında bilgim yok ama şunu söyleyeyim sana puanina değecek konumu yakın okula bak zaten günün okulda geçecek sonrasında bir de trafikte yol çekme.

Aşağı yukarı çoğu aynı zaten puanına göre seçersen.

Arkadaşlar, LGS'de 11 yanlış ile 448 puan aldım (4 Türkçe, 1 din, 2 İngilizce, 3 mat, 1 fen.).
Fethiye belediye fen lisesine gitmek istiyorum ama emin değilim bu yanlışla. Bir de ailem burada neden bu kadar fazla yanlış var, eşyalarını topla köye git, sen liseye gidemezsin üniversiteye nasıl gideceksin gibi cümleler kuruyorlar yani çok yardıma ihtiyacım var. Öneriniz var mı?

Meslek lisesi mezunu olup ilk 15bine giren arkadaşlarımı tanıyorum konunun lise ile alakası yok her şey sana bağlı.

Geri
Yukarı