LGS çalışmalarınız nasıl gidiyor?

ben okul kurslarına kalıyordum hocalarımız gerçekten iyiydi dershane ortamını hiç bilmiyhorum

Ben dershaneye gitmesem de aynı puanı alırdım diye düşünüyorum ama kişiden kişiye değişebilir.

İyi gidiyor. Afet bölgesinde olduğumuzdan dolayı 1,5 haftadır okul kapalı. Diğer hafta ne olacak bilmiyorum, tatil olma ihtimali var. Matematik iyi gidiyor, Fende sıkıntı yok, Türkçede eğer dil bilgisiyse yanlışlarım artıyor, ara dersler basit zaten. Evde daha verimli çalışıyorum ben sizde de öyle mi? Okula gitmek, okulda yorulmak, hazırlanmak vb. bunlar yaklaşık günde 2 saati alıyor.

Anlıyorum da ikisini bir arada götürmeye çalış bir şekilde, sınavda yeni nesil sorular çıkıyor. Yeni nesil soru tiplerine alışman gerekiyor.

Evde olabildiğince yeni nesil çözmeye çalışıyorum ama mesela 2 sayfada 4 soru mu var bazen hepsini çözemiyorum bırakıp gidiyorum. Ama artık o davranışımı yapmamaya çalışacağım kendimi zorlayacağım.

asla bırakma bir kere bırakırsan üzün süre çalışma isteğin gelmiyor yaşadığım durumdu atlattım

Kolay gelsin, geçmiş olsun.

Türkçe 17 net sos 10 din 10 ing 8 fen 17 mat 9 net falan gidiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…