LGS çalışmalarınız nasıl gidiyor?

Geçmiş olsun hocam ben de korona olmaktan çok korkuyorum olursam bittim yani başka açıklaması yok.

Bir soru daha soracağım hocam tüm arkadaşlarım dershaneye gidiyor acaba dershane gerçekten işe yarıyor mu? Şuan dershaneye ayıracak paramız yok acaba dershane sizi bir düzene mi oturtturuyor yoksa bundan daha fazlası mı?
ben okul kurslarına kalıyordum hocalarımız gerçekten iyiydi dershane ortamını hiç bilmiyhorum

Geçmiş olsun hocam ben de korona olmaktan çok korkuyorum olursam bittim yani başka açıklaması yok.

Bir soru daha soracağım hocam tüm arkadaşlarım dershaneye gidiyor acaba dershane gerçekten işe yarıyor mu? Şu an dershaneye ayıracak paramız yok acaba dershane sizi bir düzene mi oturtturuyor yoksa bundan daha fazlası mı?

Ben dershaneye gitmesem de aynı puanı alırdım diye düşünüyorum ama kişiden kişiye değişebilir.

İyi gidiyor. Afet bölgesinde olduğumuzdan dolayı 1,5 haftadır okul kapalı. Diğer hafta ne olacak bilmiyorum, tatil olma ihtimali var. Matematik iyi gidiyor, Fende sıkıntı yok, Türkçede eğer dil bilgisiyse yanlışlarım artıyor, ara dersler basit zaten. Evde daha verimli çalışıyorum ben sizde de öyle mi? Okula gitmek, okulda yorulmak, hazırlanmak vb. bunlar yaklaşık günde 2 saati alıyor.

Anlıyorum da ikisini bir arada götürmeye çalış bir şekilde, sınavda yeni nesil sorular çıkıyor. Yeni nesil soru tiplerine alışman gerekiyor.

Evde olabildiğince yeni nesil çözmeye çalışıyorum ama mesela 2 sayfada 4 soru mu var bazen hepsini çözemiyorum bırakıp gidiyorum. Ama artık o davranışımı yapmamaya çalışacağım kendimi zorlayacağım.

Evde olabildiğince yeni nesil çözmeye çalışıyorum ama mesela 2 sayfada 4 soru mu var bazen hepsini çözemiyorum bırakıp gidiyorum. Ama artık o davranışımı yapmamaya çalışacağım kendimi zorlayacağım.
asla bırakma bir kere bırakırsan üzün süre çalışma isteğin gelmiyor yaşadığım durumdu atlattım

İyi gidiyor. Afet bölgesinde olduğumuzdan dolayı 1,5 haftadır okul kapalı. Diğer hafta ne olacak bilmiyorum, tatil olma ihtimali var. Matematik iyi gidiyor, fende sıkıntı yok, Türkçede eğer dil bilgisiyse yanlışlarım artıyor, ara dersler basit zaten. Evde daha verimli çalışıyorum ben sizde de öyle mi? Okula gitmek, okulda yorulmak, hazırlanmak vb. bunlar yaklaşık günde 2 saati alıyor.

Kolay gelsin, geçmiş olsun.

Merhaba arkadaşlar, canım sıkıldı ders aralarında muhabbet edebilmek için sohbet konusu açmak istedim. Şu an sizde durumlar nasıl matematiği halledebiliyor musunuz? Veya nasıl hallettiniz, benim matematik yeni nesil tam oturmadı, oturtmam için neler önerirsiniz?

Türkçe 17 net sos 10 din 10 ing 8 fen 17 mat 9 net falan gidiyor.

Geri
Yukarı