LGS deneme sınavında puan farkı

Burak6665

Decapat
Daha fazla  
Deneme olduk sonuca göre toplamda 259 puan yapıyor ama Google'daki sitelere doğru yanlışlarımı giriyorum fakat puan 315 çıkıyor(bütün sitelerde aynı puan) şimdi ben hangisine inanacağım çünkü çoğu site MEB verileri ile hesaplanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetteki sonucu dikkate alın. Muhtemelen bir hata oluşmuştur fakat sıralamanızda bir değişiklik yok çünkü uygulanan puan tüm katılımcılar için geçerli.

Deneme olduk sonuca göre toplamda 259 puan yapıyor ama Google'daki sitelere doğru yanlışlarımı giriyorum fakat puan 315 çıkıyor(bütün sitelerde aynı puan) şimdi ben hangisine inanacağım çünkü çoğu site MEB verileri ile hesaplanıyor.
Çünkü soruların doğru cevaplama oranlarını da katıyorlar. Yani o soruyu sadece sen doğru yaptıysan puanda ona göre artıyor.

Standart sapma diye bir şey var. Google siteleri bunu hesaplayamaz o yüzden deneme sonucuna güvenin.

Geri
Yukarı