LGS hazırlığı nasıl gidiyor?

ImortalSwerd

Hectopat
Daha fazla  
Selam ve iyi tatiller. İlk dönemi iyisi ile kötüsü ile geride bıraktık ikinci dönem ise başlamak üzere. LGS sınavına hazırlanan arkadaşların çalışmaları nasıl gidiyor merak ettim. Benim netlerim son sınavlarda biraz düşse de iyi gidiyor gibi ikinci dönem toparlayacağız inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam ve iyi tatiller. İlk dönemi iyisi ile kötüsü ile geride bıraktık ikinci dönem ise başlamak üzere. LGS sınavına hazırlanan arkadaşların çalışmaları nasıl gidiyor merak ettim. Benim netlerim son sınavlarda biraz düşse de iyi gidiyor gibi ikinci dönem toparlayacağız inşallah.

Sözelde hiçbir sıkıntım yok fendede hiçbir sıkıntım yok fakat matematikde genelde 10 net falan oluyor.

Benim sözel olarak sadece Türkçede biraz var 17 net falan.
Fende sıkıntı yok 19 net civarı.
En büyük sıkıntı matematikte o da 16 net falan gidiyor ama halledilemeyecek bir şey değil.

100 gün kaldı. 270 günün en fazla 20-30 günü çalıştım. Falat bu 100 günde deli gibi çalışıp kazanacağım o Tofaş fen lisesini. Abim oraya gidiyor ve bende oraya gitmek istiyorum.

Bende İzmir fen istiyorum ama çalışmak lazım tabii LGS 1. dönem olacağı için içim rahatladı gibi ama çok daha ayrıntılı olacağı için gerginimde.

Yeni konular

Geri
Yukarı