LGS Hediyesi

Telefonun iyi sayılır, yeni telefon alacağına oynuyorsan masaüstü bilgisayar toplarsın. 3000 TL' ye iyi sistemler var. Bilgisayarın varsa kötü olan bir parçasını yükseltirsin. İnşallah dilediğin yeri kazanırsın, aileni düşünmen takdire değer.

Ben istediğim bir liseyi tutturursam bana da istediğim bilgisayarı alacaklar. Ben telefonumu da değiştiriyorum ama onu kendi paramla aldım. 2 güne telefonum kargodan gelecek. İnşallah güzel bir sonuç alırız.

1 Haziran'da LGS sınavına gireceğiz. Babam eğer istediğin liseyi tutturursan söz veriyorum istediğin şeyi alacağım, dedi. Ben de öyle boş bir insan değilim, denemelerim çok iyi mantık sorularıyla aram çok iyi. Kısaca LGS'de büyük ihtimalle iyi bir başarı elde edeceğim.(Nasip her şey, Allah herkese yardım etsin.) Bir de ağabeyim o da bu sene üniversite sınavına girecek, o da istediği yeri tutturursa babam ona da oyun bilgisayarı alacak ayrıca onun il dışına çıkma hayali var. Anlayacağınız gibi baya masrafı olacak. Şimdi ailem bu kadar masraf edecekken benim babamdan telefon istemem ne kadar doğru olur? Babamı tanıyorum hiç parası olmasa bile sözünü tutar. Daha öncede olduğu gibi. Fikirlerinizi bekliyorum.
Daha sonra alırsın de.

1 Haziran'da LGS sınavına gireceğiz. Babam eğer istediğin liseyi tutturursan söz veriyorum istediğin şeyi alacağım, dedi. Ben de öyle boş bir insan değilim, denemelerim çok iyi mantık sorularıyla aram çok iyi. Kısaca LGS'de büyük ihtimalle iyi bir başarı elde edeceğim.(Nasip her şey, Allah herkese yardım etsin.) Bir de ağabeyim o da bu sene üniversite sınavına girecek, o da istediği yeri tutturursa babam ona da oyun bilgisayarı alacak ayrıca onun il dışına çıkma hayali var. Anlayacağınız gibi baya masrafı olacak. Şimdi ailem bu kadar masraf edecekken benim babamdan telefon istemem ne kadar doğru olur? Babamı tanıyorum hiç parası olmasa bile sözünü tutar. Daha öncede olduğu gibi. Fikirlerinizi bekliyorum.
Suan sistem nasil istanbulda sinavla alan kac lise kaldiki?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı