LGS hediyesi olarak ne istenebilir?

Lorfselo

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 İ3 12100F
Bu sene LGS'ye gireceğim ve ailemden bir şey istemeyi planlıyorum. Telefon bilgisayar bisiklet dışında ne olabilir?

Bence LGS sonunda düşün. Ben LGS başından beri telefon istiyordum (güzel bir puan tutturup sahip oldumda). Önceden hayalim telefonu full oyun oynamak için kullanmaktı ama şimdi çok fazla telefon elimde olmuyor. Başlangıçtaki ve sondaki düşüncelerin farklı olabilir. Son aylarda düşünmeye başlayabilirsin senin kararın hocam

2. sınıfta alınan bilgisayardan sonra ben imzadaki pcyi istemiştim ki bu 5 yıldır istediğim bir şeydi. Öyle bir şey olabilir.

Not: İmza yokmuş 2060lı pc istedim. Sene 2020. Sonucundan emin değilsen de isteme yoksa kafanı şişirebilirler.

2. sınıfta alınan bilgisayardan sonra ben imzadaki pcyi istemiştim ki bu 5 yıldır istediğim bir şeydi. Öyle bir şey olabilir.

Not: İmza yokmuş 2060lı pc istedim. Sene 2020. Sonucundan emin değilsen de isteme yoksa kafanı şişirebilirler.
Hocam ben bu durumun kralını yaşadım. Bir kızla yarışıyordum full ama hep benden yüksek alıyordu. LGS zamanı geldiğinde ondan 1 puan daha fazla alıp iyi dalga geçmiştim :D

(Düşük geldiği zaman alacakları şeyler hakkında yanına çağırıp vazgeçebileceklerini söyleyebilirler ama sen sadece derslerine odaklan agam)

Konsol isteyebilirsin. Yada uzaktan kumandalı arabalar var. Ama küçük çocuklar için olanları değil yetişkinler için olanları var onlardan da isteyebilirsin. Benim abim 25 yaşında kendine uzaktan kumandalı araba aldı stres atıyor bazen.

Geri
Yukarı