LGS için çok zor deneme önerisi

Olga666

Kilopat
Arkadaşlar gerekirse daha zor olsun. Tüm dersler olursa çok iyi olur. Lütfen orta veya kolay önermeyin. Zor, çok zor tercihimdir. Teşekkürler.

20 tane farklı yayından çözmek fena olmaz. Nartest, Aydın gibi yayınlar da var.

Çok zor sorular çözmeniz size bir şey katmaz.

Amacım robot gibi çok zor soru çözmek değil. Aşağı yukarı şu an LGS'ye girsem kaç alırım onu öğrenmek istiyorum. Kolay deneme çözüp 400 üstü de alırım fakat LGS'ye yakın deneme çözüp gerçek puanımı görmek sizce daha mantıklı değil mi? Zaten matematikte iyi olmadığım için kolay kaynak çözüyorum.

Amacım robot gibi çok zor soru çözmek değil. Aşağı yukarı şu an LGS'ye girsem kaç alırım onu öğrenmek istiyorum. Kolay deneme çözüp 400 üstü de alırım fakat LGS'ye yakın deneme çözüp gerçek puanımı görmek sizce daha mantıklı değil mi? Zaten matematikte iyi olmadığım için kolay kaynak çözüyorum.

Nartest, bilfen, özdebir, süper zeka, zeka küpünün denemeleri hayli zordu 2020 de şimdi de iyilerdir öneririm.

Tüm kaynakları bilen birisi olarak Mozaik orta derecede benim açımdan. NarTest denemelerine bakabilirsin.
Dediğim gibi Mozaik'e sadece göz gezdirdim ama Nartest'den zor gözüküyordu. Nartest'in bir sürü deneme serisi var hangisi belirtir misiniz?

Nartest, bilfen, özdebir, süper zeka, zeka küpünün denemeleri hayli zordu 2020 de şimdi de iyilerdir öneririm.
Bilfen'e de bu sene girdim ve zorluğu ortalamanın biraz üzerindeydi. Yine de tercih edilebilir. Nartest'in de hangi serisini önerdiğinizi belirtir misiniz? Denemelerinde bile serileri var.

Nar test, Hız yayınları ve Okyanus Yayınları önerebilirim.
Nartest'in hangi serisi? Hız ortalamanın altı zorlukta.

Yeni konular

Geri
Yukarı