LGS için hangi kitaplar lazım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesela okyanus serisinin sadece matematikmi alayım yoksa fen, matematik gibi bütün kitaplar mı?
Okyanus'un Master mı bir serisi vardı, onun soruları güzeldi. Dediğim gibi baştan bir sürü kaynak almayın. Siz çözdükçe kaynak alacaksınız. Tavsiyeyi de en güzel öğretmenler verir.

Okyanus'un Master mı bir serisi vardı, onun soruları güzeldi. Dediğim gibi baştan bir sürü kaynak almayın. Siz çözdükçe kaynak alacaksınız. Tavsiyeyi de en güzel öğretmenler verir.
Kastettiğim fen matematik din ingilizce sosyal inklap vs. Hepsinimi almalıyım yoksa sadece matematikmi?

Bazı kişiler çok çok çalışın diyor. Bazı kişiler az ama düzenli çalışın diyor. Bazı kişiler sadece matematiğe çalışın diyor. Bazı kişiler hiç çalışmayın diyor. Kafam çok karıştı.

Bazı kişilerde çok boş yapıyor sınava gerektiği kadar çalışmalısınız. Ne fazla ne az.

Şu an 7. sınıfım, 3 ay tatil olacak ve iyi değerlendirmek istiyorum. Kaynak olarak hiçbir fikrim yok. Kaç tane kitap almalıyım? Hangi dersin kitabını almalıyım? Bir de ben hiçbir 8. sınıf konusu bilmiyorum, 8. sınıf kitabı alınır mı? Kısaca her detayı anlatır mısınız?

Şu an için sadece paragraf çöz ve kitab oku biraz da 7.sınıf konularını tekrar et şu an çok sıkma kendini.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı