LGS için matematik kitabı önerisi

Kolaydan zora doğru olursa güzel olur. LGS tarzı soru bankası istiyorum. Konu anlatımına gerek yok. Önerebileceğiniz kitap var mı?

Sınava 4 ay kalmış. Sınav senemde çözdüğüm en iyi kaynak sinan kuzucuydu. Onun branş denemelerini ve matematik fen Türkçe soru bankalarını alın mis gibi olur. 480 almıştım LGS'de

Merhaba genç adam. Ben sana çok güzel bir öneride bulunacağım; bu kaynak MEB'in resmi sitesidir. Buradaki soruları çözebilirsen bu iş tamamdır;

Sınava 4 ay kalmış. Sınav senemde çözdüğüm en iyi kaynak sinan kuzucuydu. Onun branş denemelerini ve matematik fen Türkçe soru bankalarını alın mis gibi olur. 480 almıştım LGS'de

Çalıştıktan sonra sitedekile bakacağım teşekkürler. Sinan kuzucu kolaydan zora doğru mu soruyor? Bir de bir şey sormak istiyorum. Sınava 4 ay gibi bir süre var ama ben çok fazla çalışkan biri değilim. Zekiyimdir konuları hızlı kavrarım ama soru çözme alışkanlığı bir türlü kazanamıyorum. Dikkatim çok hızlı dağılıyor. Okul sınavlarındadaçok başarılıyımdır matematikde son 8 sınavımdan 98altı almadım. Ama yeni nesillerde takılıyorum ve sınava bu kadar kalmışken öz güvenim çok altüst oluyor. Çok yüksek bir hedefim yok şu anki denemelerimde matematikden 10-8 arası doğru yaparak 420 gibi puanlar alıyorum. Sene sonuna kadar bu puanı yükseltebilir miyim?

Geri
Yukarı