LGS için motivasyona ihtiyacım var

Kendinize boşuna güvenmeyin bence. Boş vaatler kırgınlık getirir. Tabii herkesin bakış açısı farklı. Sorunu çöz bak rahatına. Sınav sabahı da rahat bir şekilde kalk yap gel. Bu kadar. Büyütülecek bir olay yok. Lise her şey değildir, üniversite asıl gerçektir. Ben de çalışıyorum sınava. Rahat olmak önemli.
Bazen dünyada iyi insanların da olduğunu burada fark ediyorum, çalışmaya gidiyorum sınava kadar muhtemelen geri dönmem, sınav sonrasında eğer merak ettiğiniz bir şey veya kaç aldığım; spesfly#2204
Buralara kanıp böyle demeyin, yanılırsınız.

Kendinize boşuna güvenmeyin bence. Boş vaatler kırgınlık getirir. Tabii herkesin bakış açısı farklı. Sorunu çöz bak rahatına. Sınav sabahı da rahat bir şekilde kalk yap gel. Bu kadar. Büyütülecek bir olay yok. Lise her şey değildir, üniversite asıl gerçektir. Ben de çalışıyorum sınava. Rahat olmak önemli.

Buralara kanıp böyle demeyin, yanılırsınız.
Bence yanlış düşünüyorsun.

2020 LGS de 431 yaptım :) hedefine çok yakınım. Ben deneme sınavlarında hiç 400 üstüne çıktığımı hatırlamıyorum. Benim gibi olan birçok arkadaşım var. Moralini 325 alıyorum diye bozma. Zaten deneme sonuçları da çok inişli çıkışlı oluyor. Her denemenin zorluk seviyesi ayni olmuyor. Bu sene zaten zor bir zamandan geçiyoruz. Siz kendinize güvenin. Bu sınavı kafanızda çok büyütmeyin. Senin yapabileceğine ben inanıyorum :)

2020 LGS de 431 yaptım :) hedefine çok yakınım. Ben deneme sınavlarında hiç 400 üstüne çıktığımı hatırlamıyorum. Benim gibi olan birçok arkadaşım var. Moralini 325 alıyorum diye bozma. Zaten deneme sonuçları da çok inişli çıkışlı oluyor. Her denemenin zorluk seviyesi ayni olmuyor. Bu sene zaten zor bir zamandan geçiyoruz. Siz kendinize güvenin. Bu sınavı kafanızda çok büyütmeyin. Senin yapabileceğine ben inanıyorum :)

Hepinize tek tek teşekkür ediyorum.

Merhaba, bu yıl LGS sınavına gireceğim. Sınava yaklaşık 3.5 ay kaldı ve şu anda 325 civarı alıyorum. Ve 3 ay boyunca aralıksız çalışarak 430'a çıkarmam gerekiyor. Eğer çıkartırsam istediğim bilgisayarı toplayabiliyorum. Pek arkadaşım yok, biraz motivasyona ihtiyacım var. Desteklerinizi bekliyorum.
Biraz hayal kur. İleriyi düşün. Sınavı kazanırsan ne güzel imkanlara sahip olucaksın. Şu anki puanına canını sıkma. Banada hep daha fazla çalışman lazım diyorlardı ama sonuç olarak herkese ağzının payını verdim.

Geri
Yukarı