LGS için son 1 ayda 80 deneme çözmek işe yarar mı?

PC213

Centipat
Daha fazla  
Bu LGS'ye son 1 ayda 80 deneme hedefim var şu an puanım ortalama 460 geliyor 80 denemeyi çözersem 500 puan alabilir miyim LGS'den?

Bu LGS'ye son 1 ayda 80 deneme hedefim var şu an puanım ortalama 460 geliyor 80 denemeyi çözersem 500 puan alabilir miyim LGS'den?

Kesin bir şey yok zaten son 1 ay da ne kadar verimli çalışacağına bağlı bir de 500 alman için şansın da olması lazım o gün hasta bile olabilirsin o yüzden kesin bir şey söyleyemeyiz.

Dostum her insan mükemmel değildir. Kendini hep mükemmel yapmaya çalışma. Bilgilerini mükemmelleştirmeye çalış. 460 olan ortalamanı son 1 ayda elbette daha da fazla arttırırsın ancak bu 500 puan çekeyim full yapayım falan kafasında olursan daha çok streste olursun ve üstüne üstelik köle olursun (ki öyle gözüküyor). Neyse sana iyi çalışmalar. Elbette test çözmen işe yarar.

80 Deneme çözemezsiniz. 150 dakikadan hesaplasan 8.5 civarı gün yapar. Yaşınız gereği günde 9 saat civarı uyursanız, anca yapabilirsiniz ama; tüm gün deneme çözmek dışında bir şey yapmamanız gerekir.

80 Deneme çözemezsiniz. 150 dakikadan hesaplasan 8.5 civarı gün yapar. Yaşınız gereği günde 9 saat civarı uyursanız, anca yapabilirsiniz ama; tüm gün deneme çözmek dışında bir şey yapmamanız gerekir.
Hocam 9 saat uyku ne yaptınız ya. Ben o yaşta 6 saat falan uyurdum. (01.00-07.00)

Yeni konular

Geri
Yukarı