LGS netlerim 460+ için yeterli mi?

nebukardeş

Picopat
Daha fazla  
Merhaba netlerim aşağıda;
Türkçe 17 Doğru 3 Yanlış
İnkılap 10 Doğru 0 Yanlış
Din Kültürü 9 Doğru 1 Yanlış
İngilizce 9 Doğru 1 Yanlış
Matematik 18 Doğru 2 Yanlış
Fen Bilimleri 16 Doğru 4 Yanlış
İstediğim puan 460+ sizce şu sıralar için netlerim iyi mi?

İyi gözüküyor. Fen ve Türkçe'ye yüklen bir az da.
Fen Bilimlerinde konu eksiğim yok ama bomboş soruları yanlış yapıyorum. Paragraf sorusu falan olunca genellikle bu oluyor. Ne önerirsiniz hocam? Dikkatsizlik falan mı düzelir mi ne yapmam lazım, sırf bu yüzden kaybetmek istemiyorum.

Fen Bilimlerinde konu eksiğim yok ama bomboş soruları yanlış yapıyorum. Paragraf sorusu falan olunca genellikle bu oluyor. Ne önerirsiniz hocam? Dikkatsizlik falan mı düzelir mi ne yapmam lazım, sırf bu yüzden kaybetmek istemiyorum.
Paragraf çözün ve hızlı okuma tekniklerine göz atın.

460+ için yetmez 430 alırsın LGS’de böyle yaparsan ama bence yükselebilir.
Ablam 475 yaptı 2020 yılı o da bu sıralar 420 falan yapıyormuş bana yükselebilir dedi umarım haklı çıkar. Teşekkür ederim sizede.
Tavsiyem matematiği garantiye almak için yabancı ülkelerin olimpiyat sorularına göz atmanız.
Örnek atabilir misiniz hocam :D
Paragraf çözün ve hızlı okuma tekniklerine göz atın.
Paragraf çözmüyordum uzun zamandır, belki yararlı olabilir sağolun.

Ablam 475 yaptı 2020 yılı o da bu sıralar 420 falan yapıyormuş bana yükselebilir dedi umarım haklı çıkar. Teşekkür ederim sizede.

Örnek atabilir misiniz hocam :D

Paragraf çözmüyordum uzun zamandır, belki yararlı olabilir sağolun.
Eğer çok çalışmıyorsanız az daha fazla çalışmanız yetebilir. Mesela ben son denemede 11y 8 boştan 5y 0 boşa düşürdüm. Tavsiyem hiç test çözmemene rağmen iyi olduğun ders varsa çözmemeye devam et çünkü fark olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı