LGS netlerim nasıl?

Unknowise

Picopat
Daha fazla  
Türkçe 15 D 5 y
İnkılap 7 D 3 y
Din 8 D 2 y
İngilizce 10 D
Matematik 11 D 4 y
Fen 18 D 2 y
Türkçe denemesi kendim yaptığımda 17'ye 3 16 4 geliyordu şimdi fazla geldi onu çalışır hallederim diye düşünüyorum. İnkılapta çok sorunum var nedense yapamıyorum çalışma gereği duymuyorum hep paragraf sorusu gibi olduğu için sorular çok fazla ezberlenmesi gereken şey var hangilerini öğrenmeliyim bilemiyorum. Dini de hallederim. En büyük sorunum olan matematikte ise günlük yeni yeni 10 tane yeni nesil soru çözüyorum. Fen'i de 1 yanlış ya da Full'e oynayacağım. Matematiğim sene başından beri kötü ne yapmalıyım? 4 ay gibi bir süre kaldı. Matematik netlerimi 13'lere çıkarsam mükemmel olur. Hedefimdeki lise 7.6 yüzdelik dilimi var. Önerileriniz neler? İyi sosyaller.

Türkçe 15 D 5 y
İnkılap 7 D 3 y
Din 8 D 2 y
İngilizce 10 D
Matematik 11 D 4 y
Fen 18 D 2 y
Türkçe denemesi kendim yaptığımda 17'ye 3 16 4 geliyordu şimdi fazla geldi onu çalışır hallederim diye düşünüyorum. İnkılapta çok sorunum var nedense yapamıyorum çalışma gereği duymuyorum hep paragraf sorusu gibi olduğu için sorular çok fazla ezberlenmesi gereken şey var hangilerini öğrenmeliyim bilemiyorum. Dini de hallederim. En büyük sorunum olan matematikte ise günlük yeni yeni 10 tane yeni nesil soru çözüyorum. Fen'i de 1 yanlış ya da Full'e oynayacağım. Matematiğim sene başından beri kötü ne yapmalıyım? 4 ay gibi bir süre kaldı. Matematik netlerimi 13'lere çıkarsam mükemmel olur. Hedefimdeki lise 7.6 yüzdelik dilimi var. Önerileriniz neler? İyi sosyaller.
Paragraf çözmen lazım. Paragraf çözersen iki dersi cebe atarsın. Ek olarak diğerlerinden 10-15 soru daha fazla matematik çözersen katkısı olacaktır..

Netlerin düşük, eğer ciddi bir eğitim istiyorsan kazanman gereken liseler en az 420 430 ile alıyor.

Ben 2019 LGS'den 302 aldım, vasat bir okuldayım üstüne 1 sene sınıfta kaldım hâlâ okuyorum. Geri dönebilsem LGS'ye çalışırım hiç olmasa bile OBP puanımı yüksek tutarım. Gerçi şimdilerde OBP ile alan lise kalmadı diyorlar bilmiyorum artık kaldı mı kalmadı mı.

Yeni konular

Geri
Yukarı