LGS programım nasıl?

Şu ara yazılım öğrenmek istiyorum öğrensem mi? Yaz tatiline mi bıraksam.
430 Altı girebileceğiniz okulların kalitesini bilmiyorum. 430 Yapmak için de en az 10 yanlışınızın çıkması gerekir bu da güzel bir sonuç değildir. 120 Soruda 10 yanlış :(.
Sizin puanınız kaç?

430 puana az diyenler özel okulda okuyan çocuklar. Özel derse veya dershaneye gitmeden 400 puan almak muhteşem bir şey olsa gerek.
İlk LGS'de girdim 472 yapmıştım. Özel okul veya dershane gibi özel ders falan da almadım. Çalışan çok net bir şekilde yapar.

Sizin puanınız kaç?
Yaz tatiline bırakın acelesi yok. 8.sınıf yaz tatilinde ingilizcenizi, kodlamanızı geliştirmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Sizin puanınız kaç?
Yaz tatiline bırakmanıza gerek yok dediğim üzere biraz başka şeylere de zaman ayırmanız derslerden boğuluyormuş gibi hissetmenize engel olur. Ben de Phyton öğrenmiştim iyiki de öğrenmişim bu sene projelerde çok yardımı oluyor.

Sosyaldeki arkadaşlarla orada sohbet etsek.
Zaten sunucular var, isterseniz siz de bir tane kurabilirsiniz. 😁
Ben ilk senesinde girmiştim şimdi 11. sınıfım, o zamanki kafam nasılsa artık, sadece dersi dinleyip girmiştim, hiç ders çalışmıyordum, yazdıklarıma bakıp da çalışmayayım deme sakın, çok pişmanım ama Allah’a şükür çok kötü bir puan da almamıştım; 360, düzenli çalış, @hadwiger güzel yazmış, eline sağlık. 😁

Geri
Yukarı