LGS programım nasıl?

Fenden Anadoluya geçilir. Anadoludan fene geçmen imkansız. Kardeşim lise okuyor. Google'a yazarsanız görebilirsiniz.
Ama şimdi lise var lise var. Kendi bulunduğum ilden örnek vereyim. Antalya Anadolu Lisesinden hatta Adem Tolunay Anadolu Lisesinden birçok kişi benim okuduğum yıllarda Yusuf Ziya Öner Fen Lisesine geçebiliyordu nakil dilekçesiyle.

2020 LGS'de sözel full, 0.89'luk dilime girdim. Hedefini bilmediğim için çalıştığım şekli anlatayım. İlk dönem konuları sökmen lâzım, kesinlikle konu eksiğin olmasın. Ondan sonra imkânın varsa sürekli deneme çöz.

Arkadaşlar daha önceden konu açtım cevap yazıldı fakat en son programı hazırladım ve kimse cevap vermedi o yüzden bir daha konu açtım. Şimdi program ile diğer konuyu paylaşıyorum.

Arkadaşlar fotoğraf bozuk zaten konuşmalarda doğru düzgünü var.

Programın güzel. Ekstradan İngilizce dersin iyi değilse çalışabilirsin. Kelime çalışmak zevkli oluyor. Matematiğe asıl çok soru çöz. Fakat her ders için tavsiyem şu: Önce teog tarzı soruları çöz daha sonra yeni nesil sorulara geç. Ben bu sene girdim. Örnek sorular benzemiyordu bu sene ama örnek soruları, önceki senelerin sınav ve örnek sorularını mutlaka çöz. Bu soruların tarzını anlamanı sağlıyor ve ayrıca ufkunu açıyor daha rahat çözmeye başlıyorsun bir süre sonunda. Bu sene hepsi yaşandı, onaylandı:)
istediğin gibi soru sorabilirsin müsait olduğumda mutlaka cevaplarım.

Kendini avut. Ama burada değil.

Eğer puan yetiyorsa geçer.
Avutuyorum:

Screenshot_2.png

Programın güzel. Ekstradan İngilizce dersin iyi değilse çalışabilirsin. Kelime çalışmak zevkli oluyor. Matematiğe asıl çok soru çöz. Fakat her ders için tavsiyem şu: Önce teog tarzı soruları çöz daha sonra yeni nesil sorulara geç. Ben bu sene girdim. Örnek sorular benzemiyordu bu sene ama örnek soruları, önceki senelerin sınav ve örnek sorularını mutlaka çöz. Bu soruların tarzını anlamanı sağlıyor ve ayrıca ufkunu açıyor daha rahat çözmeye başlıyorsun bir süre sonunda. Bu sene hepsi yaşandı, onaylandı:)
istediğin gibi soru sorabilirsin müsait olduğumda mutlaka cevaplarım.
Puanınız kaçtı ayıp olmasa?

Geri
Yukarı