LGS seçiminde aile dava edilebilir mi?

Edersin edersin. Para da kazanırsın hem.
Ancak akşam evde dayak atıp parayı geri alabilirler.
Genede edebilirim yani
Öyle yapacaklarını zannetmiyorum. Sen iyi bir sonuç al diye korkutuyorlar seni. Korkutarak başarı istemek de tam Türk ebeveynlere göre bir şey 🤭
Bir ara bunun gibi bir sınav vardı ve onların istediğinden 10 puan düşük aldım diye yapmadılar ilkokulda denemeydi genel net 10 soru düşük diye okulun hediye vermesine izin vermediler ortaokuldada böyle tehdit edip yaptıkları var

Kankam sen böyle dersen bu iş olmaz ki. Çalışacaksın yapamadığın ne varsa üstüne gideceksin yapacaksın. Benim inkılap çok kötüydü sınavda full çektim 450 puan yaptım. Yani Daha çalışmaya başlamadan kötüyüm dersen baştan kaybettin
Benim sözelim aşırı kötü ve artık mat la Tr yi resmen karıştırdılar o yüzden bir şey yapamam

Merhaba, ben bu yıl LGS'ye gireceğim ve ailem LGS'de 460 altı alırsam beni baraj altındakilerin gittiği bir liseye göndereceğini söyledi. Müdür yardımcısı, ilçe müdürü falan da arkadaşları olduğu için bana senin yerine ailen seçim yapacak dediler. Bu durumda dava etme hakkına sahip miyim?
Valla dostum et davayı zengin olup hayatını yaşarsın benden söylemesi (!)

Merhaba, ben bu yıl LGS'ye gireceğim ve ailem LGS'de 460 altı alırsam beni baraj altındakilerin gittiği bir liseye göndereceğini söyledi. Müdür yardımcısı, ilçe müdürü falan da arkadaşları olduğu için bana senin yerine ailen seçim yapacak dediler. Bu durumda dava etme hakkına sahip miyim?
Hocam ailenizin öyle demesine bakmayın, ''xxx kadar puan alamassan işci okuluna gidersin'' gibi laflarına takmayın. ama inatçılık yaparlarsa, onların güçüne gidicek şekilde meslek hayatından bahsedin o zaman sessiz kalırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı