LGS sınavı için tavsiye

Hidra667

Hectopat
LGS isimli sınav için tavsiye istiyorum. Temelim çok kötü, hiçbir şey bilmiyorum kitap vb öneriniz var mı? Okul kapandığından beri hiç derslere girmedim, onun dışında da pek iyi değildim. Beni en azından güzel bir liseye taşıyacak kitap anlatım videosu vb önerir misiniz?

Kitap oku, paragraf ve sözel mantık soruları çöz. 10 mantık, 25 de paragraf çözersen iyi olur. Matematik, fen ve Türkçe'ye önem ver. İMT Hoca izliyordum ben matematik için. Kaynak olarak Okyanus Classmate çözmüştüm.

Antrenmanlarla matematik kitabı olabilir. Başka antrenmanlarla ... Serisi kullanabilirsin giriş seviyesi için iyi bir kaynak. Günden en az 20 paragraf çözmenizi öneririm. Kitap okumak son 1 sene kalmış çok etkilemez bunu önceden yapmanız gerekiyordu.

LGS isimli sınav için tavsiye istiyorum. Temelim çok kötü, hiçbir şey bilmiyorum kitap vb öneriniz var mı? Okul kapandığından beri hiç derslere girmedim, onun dışında da pek iyi değildim. Beni en azından güzel bir liseye taşıyacak kitap anlatım videosu vb önerir misiniz?

(Tonguç'u bildiğini varsayarak konuşuyorum).Tonguç videoları yeterli test kitaplarını beğenemiyorum. Okyanus, hız, nar vb. yayınlar biraz zorlayıcı olduğu için daha iyi olacağını düşünüyorum ben bu sene 9'a geçtim :) bir de kolay test kitabı al konuya hazırlanmak için ondan sonra konuyu iyice anladığını kanıtlamak için bu dediğim zor yayınlardan herhangi birini alıp, çözmeni tavsiye ederim.

Geri
Yukarı