LGS son 2 ay kala toparlanır mı?

Narqo

Decapat
Makaleler
2
Öncelikle herkese iyi sosyaller dilerim. 5.sınıftan beri hiç neredeyse hiç ders çalışmadım( 7.sınıfın ilk 2 ayı hariç) bu senede hiç çalışmadım sorum şu bu saatten sonra toparlayabilir miyim? Elbette çok yüksek puanlar beklemiyorum 350-400 arası alsam yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten tam puan 500 siz hiç ders çalışmadan neredeyse 350-400 puan bekliyorsunuz zor hocam yine de şu saatten sonra çalışmak sizin için faydalı olur.

Öncelikle herkese iyi Sosyaller dilerim. 5.sınıftan beri hiç neredeyse hiç ders çalışmadım( 7.sınıfın ilk 2 ayı hariç) bu senede hiç çalışmadım sorum şu bu saatten sonra toparlayabilir miyim? Elbette çok yüksek puanlar beklemiyorum 350-400 arası alsam yeter.

Ben 8. sınıfken en zor yıla denk gelmiştim sınav olarak. 2 hafta falan çalıştığımı hatırlıyorum 346 falan aldıydım. Yaparsın bence :D

Öncelikle herkese iyi sosyaller dilerim. 5.sınıftan beri hiç neredeyse hiç ders çalışmadım( 7.sınıfın ilk 2 ayı hariç) bu senede hiç çalışmadım sorum şu bu saatten sonra toparlayabilir miyim? Elbette çok yüksek puanlar beklemiyorum 350-400 arası alsam yeter.

Elbette düzelir. Sınavlar zaten son aylarda kazanılır. Şu an puanım 380'lerde. Son bir ay kala eksik konularını gider, bol bol deneme çöz ve geçmiş senelerin sorularına bak. Not alarak çalış. Bilgisayar ve telefondan uzak dur. Yapamadıklarının cevaplarına bak.

350-400 puan ile nereye gideceksin ki? Anadolu liseleri 420 puandan falan başlıyor diye biliyorum eğer OBP puanın 85 üstüyse LGS'yi boş ver 2. sınavların hepsinden 100 almaya bak daha iyi olur.

İlk önce okulda işlediğin tüm konuları yaz. Konu eksikleri olduklarını tespit et. Sonra Sarmal deneme çözmeye ağırlık göster(Sinan KUZUCU, Mozaik, Okyanus,vb...).ben 378 ile döneme başladım ve en son puanım 471(hedef:500).

Yeni konular

Geri
Yukarı