LGS sonuçları nasıl?

Muhammed Emin345

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben geçen yıl girdim 485 puan yaptım.
Kardeşim bu sene girecek sizce inkılapı düzeltir mi ve sonucuma yakın olur mu?
Trk= 18 ve 17.
Mat = 20 19.
Fen = 19 18.
Ink 7 8
Din= 9 10.
İng = 9 10.
Ve biliyorsunuz ki LGS'ye 15 gün kalmış ezber yap diyorum dinlemiyor diyor ki denemeler hep okuma anlamaymış.

Trk= 18 ve 17.
Mat = 20 19.
Fen = 19 18.
Ink 7 8
Din= 9 10.
İng = 9 10.
Ve biliyorsunuz ki LGS'ye 15 gün kalmış ezber yap diyorum dinlemiyor diyor ki denemeler hep okuma anlamaymış.

Kardeşin haklı son 15günde bol bol paragraf çözmesi lazım zaten soruların çoğu okuduğunu anlamadan ibaret.

Trk= 18 ve 17.
Mat = 20 19.
Fen = 19 18.
Ink 7 8
Din= 9 10.
İng = 9 10.

İnkılap'ı iyi yapması için Atatürk dönemini iyi bilmesi lazım. İnkılap'ta eğer bilgin varsa çoğu soru okumadan da çözülebiliyor. Türkçe'yi arttırmalı. 17-18 hedefi yüksek bir öğrenci için az. 19-20 yapabilmeli. Ki Türkçe'yi rahat halleder. Paragraf çözmeli ve dil bilgisinde sorunu varsa dil bilgisi çözmeli. İnkılap ve Türkçeyi hallederse büyük ihtimalle LGS'yi fuller.

2. dönem çıkmayacak diye biliyorum geçen sene matematik kolaydı bu senede umarım öyle olur, zaten kardeşinin sözeli de bayağı iyiymiş şimdiden kardeşine başarılar.

İnkılap'ı iyi yapması için Atatürk dönemini iyi bilmesi lazım. İnkılap'ta eğer bilgin varsa çoğu soru okumadan da çözülebiliyor. Türkçeyi arttırmalı. 17-18 hedefi yüksek bir öğrenci için az. 19-20 yapabilmeli. Ki Türkçeyi rahat halleder. Paragraf çözmeli ve dil bilgisinde sorunu varsa dil bilgisi çözmeli. İnkılap ve Türkçeyi hallederse büyük ihtimalle LGS'yi fuller.

Çok teşekkür ederim :)

Bence çok iyi, artık son günler sadece deneme çözsün eksiği kalmamıştır herhalde.

2. dönem çıkmayacak diye biliyorum geçen sene matematik kolaydı bu senede umarım öyle olur, zaten kardeşinin sözeli de bayağı iyiymiş şimdiden kardeşine başarılar.

Kardeşin haklı son 15günde bol bol paragraf çözmesi lazım zaten soruların çoğu okuduğunu anlamadan ibaret.

Yeni konular

Geri
Yukarı