LGS sonucum nasıl?

kaganonat

Picopat
Daha fazla  
  • Türkçe: 16 - 4
  • İnkilap Tarihi: 9 - 1
  • Din Kültürü: 8 - 2
  • İngilizce: 10
  • Matematik: 13 - 6
  • Fen: 17 - 2
  • Puanım 410
İstediğim okul geçen sene 388 ile almış, yüzdelik dilimi ise 7.77.

Bu yıl girebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen girersin. 22 puan artmaz diye düşünüyorum. Düşük ihtimalle ucu ucuna kaçırabilirsin.

Muhtemelen girersin. 22 puan artmaz diye düşünüyorum. Düşük ihtimalle ucu ucuna kaçırabilirsin.
kontenjan kalırsa girebilirim değil mi? Üstelik olduğum ilçe nüfusu çok az bir ilçe çok yığılma olmaz uzakta bir yer zaten o da fark eder mi?

Kontenjan kalırsa girebilirim değil mi? Üstelik olduğum ilçe nüfusu çok az bir ilçe çok yığılma olmaz uzakta bir yer zaten o da fark eder mi?

Mutlaka girersin 2. tercihler falan var tercihlerden sonra nakiller var zaten haftada 1 kontenjandan girersin okulun adını istersen söyle bakayım.

Hocam puanın önemi yok yüzdelik dilimi öğrendikten sonra netleşir girip giremeyeceğiniz.Bu sene kolay sordular falan diyolardı birkaç yerde kesin bişey demek zor.

Herkes feni yapmış bir ben yapamadım. Dün de o kadar tekrar yapayım dedim de uçtu gitti. Ne güzel not da tumuştum. Bu sabah hiç bir şey unutmayayım diye notları okumayı unuttum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…