LGS sonucum nasıl?

Sen giremezsin diyenlere bakma yüzdelik dilimi %7-8 civarı ise rahat girersin hocam takma kafaya 410 puan 2019 yılında bile %7.5-8 yüzdelik dilim oluyor. Düşük bir ihtimal giremeyedebilirsin tabi bu okula başvuranlara da bağlı.
bir de okulun dilimleri taban puanını falan atmamı ister misin hocam daha iyi yorumlayabil diye

bir de okulun dilimleri taban puanını falan atmamı ister misin hocam daha iyi yorumlayabil diye
Hocam baktım son üç senedir %7.5-8 arası almış. Bu sayılar değişebiliyor ama geçen sene %8’dir bu sene belki başvuranlara göre azalır %9 olur böyle olan çok lise var. Sınırda olduğun için biraz da şans bu işler. Bir de şimdi çıkan sonuç senin hesapladığından düşük ya da fazla gelebiliyor eğer fazla gelirse kesin girersin.

Velinin e devletine girip nakil diye aratip MEB secenegine tilarsan bir ekrab aciliyor oradan secim yapıyorsun sonra e-Okul uzerinden nakil secenegine tiklayip takip ediyorsun.
yani illa bir liseye girmeme gerek yok
Hocam baktım son üç senedir %7.5-8 arası almış. Bu sayılar değişebiliyor ama geçen sene %8’dir bu sene başvuranlara göre azalır %9 olur böyle olan çok lise var. Sınırda olduğun için biraz da şans bu işler. Bir de şimdi çıkan sonuç senin hesapladığından düşük ya da fazla gelebiliyor eğer fazla gelirse kesin girersin.
çok sağol hocam

Daha iyisini yapabildin mi peki? Direk " kötü " deme kardeşim. Sonuçta bu sınav için birçok kişi emek verdi kimisi yaptığı aktivitelerden ödün verdi kimisi zamanından.
Yaptım.
Belki de o arkadaş için oldukça iyi bir puan?
Kendi için iyiyse buraya sormasaymış. Cevap verdik diye azar yiyoruz. :D Tamam kardeşim en duyarlı sensin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı