LGS stresi nasıl atılır?

Beyler LGS ye 3,5 ay kaldı LGS kelimesini duyunca bir karnıma ağrı giriyor ya stresten sanırım. Nasıl atacağım bunu? Çok sinir bozucu. Neler yapmalıyım?

Seni o kadar iyi anlıyorum ki. Rüyalarıma giriyor. Korkulu kabusum bir nevi :D Sana tek bir soru soracağım. Deneme sınavların nasıl? Kötü ise çıktıktan sonra çözebiliyor musun çözemediklerin ya da yanlışlarını?

Eşit ağırlıkta iyi bir derece türkçeyle değil matematikle yapılıyor. Matematiği yaparsan, Türkçe yapamasan bile iyi bir hukuka gidersin.

Bizim bir hoca var Çizik Hasan diye, neyse ben 2 yil önce sınava girdim kendimi deneyeyim dedim diye sınava girdi MAT öğretmeni MAT'tan 38-39 yapmış, edebiyattan 5 tane yapmış, TM'den 12-13K'ya girmiş sence doğru mu? TM de iyi bölüm için MAT gerekiyorsa af edersin ama adam gibi MAT çalışayım, paragraf Türkçe de 35 gelse bunları yapabileceğime güveniyorum ama nereden başlasam diye düşünüyorum, imkanim da var eve hoca geliyor haftada 3-4 saat şu an onla TYT MAT yapiyoruz 11. sinıfim teşekkürler.

Bizim bir hoca var Çizik Hasan diye, neyse ben 2 yil önce sınava girdim kendimi deneyeyim dedim diye sınava girdi MAT öğretmeni MAT'tan 38-39 yapmış, edebiyattan 5 tane yapmış, TM'den 12-13K'ya girmiş sence doğru mu? TM de iyi bölüm için MAT gerekiyorsa af edersin ama adam gibi MAT çalışayım, paragraf Türkçe de 35 gelse bunları yapabileceğime güveniyorum ama nereden başlasam diye düşünüyorum, imkanim da var eve hoca geliyor haftada 3-4 saat şu an onla TYT MAT yapiyoruz 11. sinıfim teşekkürler.
Ben kendimden örnek vereyim AYT matematikte 37 net yaptım, coğrafyadan 4 soru çözdüm 7k TM sıralaması geldi, inanmazsan sonuç belgemi gösterebilirim.

Beyler LGS ye 3,5 ay kaldı LGS kelimesini duyunca bir karnıma ağrı giriyor ya stresten sanırım. Nasıl atacağım bunu? Çok sinir bozucu. Neler yapmalıyım?

Abi cidden bu kadar mı kötü LGS stresi ben de bu sene LGS'ye gireceğim ama nedense şu ana kadar hiç olmadığı gibi LGS için de bende bir gram stres yok bende iyi bir problem var galiba çok rahatım nedense🤣

Geri
Yukarı