LGS sürecinde günlük kaç soru çözülmeli?

Sacma sapan bir lise sinavi icin kendini fazla kasiyorsun bence. Sadece dersleri dinleyerek Teog birincisi olmus adamim. Ne kadar soru cozmen gerektigini sen ve ogretmenlerin bilir. Biz bilemeyiz. En zor kitaplari bitirip cozemediklerin ustunden calisman daha mantikli olur. Arkadas 13 yasindaki cocugun dusundugu seye bak nasil bir ulkede yasiyoruz.
Ben 2 sene önce girdim şahsen çalışmadım meslek lisesindeyim gayette memnunum arkadaşada önerirdim fakat her aile aynı düşünmüyor maalesef

Sacma sapan bir lise sinavi icin kendini fazla kasiyorsun bence. Sadece dersleri dinleyerek Teog birincisi olmus adamim. Ne kadar soru cozmen gerektigini sen ve ogretmenlerin bilir. Biz bilemeyiz. En zor kitaplari bitirip cozemediklerin ustunden calisman daha mantikli olur. Arkadas 13 yasindaki cocugun dusundugu seye bak nasil bir ulkede yasiyoruz.
Evet çözmem gereken soru sayısının benim bilebileceğimi biliyorum fakat bir program oluşturmadan önce genel bir fikir toplayıp öyle oluşturmak istedim. Galatasaray Lisesini çok fazla istiyorum, bu yüzden benim için gerçekten önemli bir sınav.

Evet çözmem gereken soru sayısının benim bilebileceğimi biliyorum fakat bir program oluşturmadan önce genel bir fikir toplayıp öyle oluşturmak istedim. Galatasaray Lisesini çok fazla istiyorum, bu yüzden benim için gerçekten önemli bir sınav.
gerçekten içinde istek varsa ki benim yoktu ve bir hedefin amacın varsa inanırsan yaparsın fakat ben çalışmaya üşeniyordum

Benim matematik hocamda teog birincisi çıkarmıştı, ondan duyduğum kadarıyla teog daha çok ezber üzerine lgs daha çok yorum üzerine, bu yüzden lgs sınavına girecekler için çok soru tipi görmek daha iyi diye düşünüyorum.

Benim matematik hocamda teog birincisi çıkarmıştı, ondan duyduğum kadarıyla teog daha çok ezber üzerine lgs daha çok yorum üzerine, bu yüzden lgs sınavına girecekler için çok soru tipi görmek daha iyi diye düşünüyorum.
çok doğru katılıyorum

Adam olmadiktan sonra da Galatasarayi kazansan da bir sey degismez. Cok zorlama kendini. Gunde 2 saat bilmedigin seylere odaklansan Sira arkadasim tam bir bilgi yuklu essekti. Nezaketin N`sinden bile anlamazdi. Matematik harici Her seye sanane falan der matematik disinda hicbir sey konusmazdi. Gunde 2 saat verimli bir sekilde calissan halledersin. Ben de `500 soru cozecem` yollarindan gectim. Tabii ki de oyle olmadi.

He, 13 yaşında yapamadığın bir sınavdan ötürü seni meslek, imam hatip gibi yerlere zorla itelemeleri de bir acayip.

TEOG ile LGS aynı mı sanıyorsun sen? Yeni nesil soru görmedin herhalde hayatında. O sistem ile bu sistem arasında dağlar kadar fark var.

Geri
Yukarı