LGS tercih sonuçları açıklandı

Yeni liseler iyi oluyor, tavsiye ederim.
İnşallah dediğiniz gibi olur hocam. Zaten aşırı merkezi bir yerde, okulun içinde 2 lise var biri fen lisesi diğeri de sosyal bilimler lisesi ama tek sıkıntısı okulun eski binası köşk bu sebepten dolayı okul aşırı küçük ve sosyal olanakları kısıtlı.

Ben Anadolu Lisesine giremem diye başa meslek lisesi yazdım fakat arkadaşımın puanı benden daha düşük olmasına rağmen o Anadolu Lisesine girebildi. Meslek Lisesinden Anadolu Lisesine nakil yaptırabilir miyim ? ( Obp Puanı İle )

Mesleki ve Teknik Anadolu lisesini kazandım. Ama etrafı çok güzel deniz 3 dakikalık yolda, iki tarafındada park var (birisi çok büyük ve içinde basketbol sahası var), metroda 3 dakikalık yolda ve 10 dakikalık yol yürüdükten sonrada hemen iskele var. Görebildiğiniz her yerde (okulun çevresinde) ağaçlar ve yeşillikler var. Çevresinde 3 hastane ve restoranlar var. Böyle bir çevrede 10 yıl oku deseler okurum.

Evet, eğitim sistemi mükemmel. Değil mi @Arthur_Callahan?
Neredeyse kimse istediği yere gidememiş, saçma sapan olaylar olmuş.
2 sene önce ben de istediğim liseyi kazanamadım ama en azından açıkta kalmadım. Yerel yerleştirmeli Anadolu lisesine gidiyorum, 11. sınıfa geçtim. Zaten uzaktan eğitim görüyoruz yani lisenin pek bi' anlamı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı