LGS yüzdelik dilim ve puan ile liseye yerleşme

Biliyorum hocam önemli diyen oldu mu?

Puanların yükseldiğini söylediğine göre puanlar senin için önemli diye düşünmemde bir problem varmış gibi mesaj atıyorsun farkındaysan? İnsanı anlamıyorsun ki. Bir de trip yedim sağ ol.

Yüzdelik dilimler açıklanmadığı ve her şehire göre değiştiğini bildiğimize göre benle neden hala puan konuşuyorsunuz ? Belki benim şehrimde puanlar düştü ? Hayır önemli olan yüzdelik dilim diyorum hala puanlar tam tersine yükseldi diyor adam şaka gibi.

Puanların 20 veya 30 puan artması veya düşmesi yüzdelik dilimde virgüller harici çok fazla şey değiştirmez bu kadar arttı diye korkmayın. Tabii 50 puan birden arttırsa evet o korkunç.

Son düzenleme:
Puanların yükseldiğini söylediğine göre puanlar senin için önemli diye düşünmemde bir problem varmış gibi mesaj atıyorsun farkındaysan? İnsanı anlamıyorsun ki. Bir de trip yedim sağ ol.

Yüzdelik dilimler açıklanmadığı ve her şehire göre değiştiğini bildiğimize göre benle neden hala puan konuşuyorsunuz ? Belki benim şehrimde puanlar düştü ? Hayır önemli olan yüzdelik dilim diyorum hala puanlar tam tersine yükseldi diyor adam şaka gibi.

Puanların 20 veya 30 puan artması veya düşmesi yüzdelik dilimde virgüller harici çok fazla şey değiştirmez bu kadar arttı diye korkmayın. Tabii 50 puan birden arttırsa evet o korkunç.
Siz puanlar düştü demişsiniz ben yükseldi dedim . Sonra bana önemli değil dediniz? Trip atmakta haklıyım bence.

Siz puanlar düştü demişsiniz ben yükseldi dedim. Sonra bana önemli değil dediniz? Trip atmakta haklıyım bence.

Oraya "gibi" diye bir edat koydum benzetme cümlesi olsun diye kesin bir yargı içermiyor. Herkes kendine göre haklı zaten başkasını düşünen yok. Yüzdelik dilimler açıklanmamasına rağmen aga ile puan muhabbeti yapıyoruz bunu sorgulayacağına Türkiye geneli puanların yükseldiğini kanıtlamaya çalışacağız sonucunda kimin eline ne geçecek Allah bilir. Benim yaşadığım yerdeki liselerinin bazılarının çok az puanı düştü bende ondan cümleme öyle yazdım sizde olacak diye bir şey olmadığı içinde gibi oldu dedim. Yükselenlerde de az bir oynama var benin yaşadığım yerde.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı