LGS'de 430 puan alınır mı?

Türkçe: 18D 2y.
Matematik: 15D 5y.
Fen: 16-17
İngilizce: 9D 1y.
İnkılap: 9D 1y.
Din: 9D 1y.
Bu netlerle sizce 430 puan yapmam mümkün mü? İnternetten bakınca oluyor ama genelde doğru olmuyor internette soruya göre değişiyor. Sınava girenler tahmin yürütebilir mi kendi doğrularına göre?
Matematikteki yanlışlar yanlış yerine boş olursa daha iyi olur.

430 civarında olur diye düşünüyorum. Matematik için 5 yanlış çok fazla. Boş bırakın yapamadığınızı.
Boşuna açılmış konu, kullanıcı komik olduğunu düşünüyor.
Noldu sen de mi sınava gireceksin de ondan bu kadar kinlisin? Arkadaş düzgün bir şekilde konu açmış.

430 civarında olur diye düşünüyorum. Matematik için 5 yanlış çok fazla. Boş bırakın yapamadığınızı.

Noldu sen de mi sınava gireceksin de ondan bu kadar kinlisin? Arkadaş düzgün bir şekilde konu açmış.

LGS sınavına girdin mi çünkü belli girmemişsin. Git dersine çalış sen de böyle konular açma.

Türkçe: 18D 2y.
Matematik: 15D 5y.
Fen: 16-17
İngilizce: 9D 1y.
İnkılap: 9D 1y.
Din: 9D 1y.
Bu netlerle sizce 430 puan yapmam mümkün mü? İnternetten bakınca oluyor ama genelde doğru olmuyor internette soruya göre değişiyor. Sınava girenler tahmin yürütebilir mi kendi doğrularına göre?

Hocam lütfen yanlış anlamayın sizi kırarsam kusura bakmayın ama, neredeyse her şeyiniz Full 500'e çok yakınsınız biraz düşünseniz zaten alabileceğini biliyorsun. Az mantık lütfen, LGS kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
LGS sınavına girdin mi çünkü belli girmemişsin. Git dersine çalış sen de böyle konular açma.

Hocam lütfen yanlış anlamayın sizi kırarsam kusura bakmayın ama, neredeyse her şeyiniz Full 500'e çok yakınsınız biraz düşünseniz zaten alabileceğini biliyorsun. Az mantık lütfen, LGS kolay gelsin.
Dershanede bu netleri yapınca 420 oluyor genelde 430 çıkmıyor bu yüzden merak ettim.LGS de alıp alamayacağımı.

Yanlış yaptığın soruya göre değişir standart sapmadan dolayı zor sorular daha çok puan götürüp getirir.
Öyle bir şey yok. Her sorunun değeri aynıdır. Standart sapma farklı bir şey. Her sınavda standart sapma farklıdır. Atıyorum; 2020 LGS'sinde 1 Türkçe sorusu 7 puandır ama bu senenin LGS'sinde 1 Türkçe sorusu 6 puan olur.

Geri
Yukarı