LGS'de 430 Puandan 450'ye Nasıl Yükselinir?

Pre Master gereksiz. Master oldukça iyidir ama.

Ayrıca farklı isemde oldukça iyidir. Şu an mozaik çözmeyecek kadar iyisin. Alma boşuna.
Hocam Ben okyanustan classmate matematik çözüyordum kolay geliyorda master daha zordur değil mi? Farklı isem de olabilir.

Hocam ben okyanustan classmate matematik çözüyordum kolay geliyorda Master daha zordur değil mi? Farklı isem de olabilir.

Fenomen b matematiğine bak derim. Farklı iseminde feni çok iyidir. Türkçe olarak da Master. Master matematiği önermiyorum. Çağ dışı kaldı soruları.

Fenomen b matematiğine bak derim. Farklı iseminde feni çok iyidir. Türkçe olarak da Master. Master matematiği önermiyorum. Çağ dışı kaldı soruları.
Fen/Türkçem genelde 20 net oluyor da.onlara da bakarım,fakat matematiği düzeltmem lazım acilen.

Acele etmene gerek yok. Ben son 1 ay hiç çalışmadığımı hatırlıyorum ona rağmen LGS de 0.23 yaptım. Bir anda 19 nete çıkaramazsın zaten. Zamanla olur bu iş.
Matematikte 16 net seviyelerine çıksam yeterli benim için. 450-460 puan hedefliyorum açıkçası.Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

master ama önceliğin gama fenomende olsun hatta gamanın da iki kitabı varmış(bizden sonraki sene çıktı) a ve b diye byi al. Matematik için ikisinide alman daha iyi olur tabii
Zoru bankası aldım hocam, önerir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…